Nowości w ofercie produktów marki Kager

15 września 2004, 0:00

We wrześniu firma Fota S.A. wprowadziła do sprzedaży regenerowane alternatory i rozruszniki marki Kager. To już siedemnasta linia samochodowych części zamiennych tej marki. Łącznie obejmują one niemal 8 tysięcy różnych produktów.
Marka Kager pojawiła się na polskim rynku motoryzacyjnym półtora roku temu.
Fota S.A – jest twórcą i właścicielem tej marki. Jeszcze w tym roku Fota wprowadzi na rynek 8 nowych linii produktów oferowanych pod marką Kager. Będą to między innymi klocki i szczęki hamulcowe, wycieraczki, łożyska dociskowe, tarcze dociskowe, tarcze sprzęgła, paski klinowe, wieloklinowe i rozrządu.
Produkty marki Kager spełniają one wszelkie wymogi bezpieczeństwa i normy jakościowe obowiązujące w Unii Europejskiej.
W drugim tygodniu września w sieci Foty pojawiły się w sprzedaży akumulatory marki Kager. To specjalna jesienna oferta Foty.
Akumulatory marki Kager zostały wyprodukowane w fabrykach Boscha. Są one identyczne z akumulatorami produkowanymi na pierwsze wyposażenie. W ofercie Foty znajduje się 13 typów akumulatorów Kager, stosowanych niemal we wszystkich markach samochodów osobowych i dostawczych. Fota udziela na te akumulatory dwuletniej gwarancji.
Wprowadzając do sprzedaży nową linię produktów marki Kager, Fota wydaje drukowany katalog zawierający wykaz wyrobów należących do tej linii.
W katalogach Kagera można bez problemu odnaleźć poszukiwaną część, ponieważ zastosowano jednolity system numeracji, a za kryterium wyszukiwania przyjęto markę samochodu. W katalogach Kagera znajduje się również lista zamienników, uwzględniająca części innych dostawców i numery części oryginalnych. Pełna oferta wszystkich linii produktów marki Kager znajduje się w elektronicznym Katalogu produktów Fota wydawanym na CD. (Katalog jest aktualizowany co 3 miesiące).
Części zamienne marki Kager do samochodów osobowych:
osłony przegubów, odboje i osłony amortyzatorów, pompy wody, wężyki hamulcowe, amortyzatory – 2 lata gwarancji, zestawy kabli zapłonowych, przeguby napędowe – zestawy,
zestawy łożyskowe do kół, linki, tarcze i bębny hamulcowe, alternatory i rozruszniki (regenerowane), hydraulika – cylinderki hamulcowe, pompy, siłowniki, sprężyny, półosie (regenerowane), zestawy naprawcze wahacza.
Części zamienne marki Kager do samochodów ciężarowych:
bębny hamulcowe, miechy pneumatyczne zawieszenia, alternatory i rozruszniki (regenerowane).

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 1 grudnia 2008, 0:00 0 0

kupilem kagera i juz siadl po roku i trzech miesiacach fajnie

Odpowiedz