Pierwszorzędna jakość głowic cylindra

21 czerwca 2011, 11:30

AMC używa do produkcji tylko pierwotnego aluminium i stapia mieszanki, które są efektem 35-letniego doświadczenia w produkcji głowic, by stworzyć produkt o przedłużonej trwałości, który będzie dobrze służył i radził sobie z codzienną eksploatacją samochodu. Używamy również pierwszego gatunku materiałów w częściach składowych takich jak zawory i zawory prowadzące. Utrzymujemy niezwykle surową kontrolę jakości standardów produkcji: Przed opuszczeniem fabryki, wszystkie głowice są indywidualnie sprawdzane.

Produkt jest sprawdzany i oceniany przez naszych doświadczonych i w pełni wykwalifikowanych techników, by znaleźć jakiekolwiek słabości projektowe lub nieregularności, które mogą być od razu ulepszone w produkcie, który jest przynajmniej tak dobry jak oryginał.

Wysoka jakość obsługi klienta

Utrzymujemy towar w magazynie w ilości co najmniej 20 000 sztuk, co umożliwia natychmiastową realizację zamówień i krótki czas transportu do klienta. Mamy możliwość dostarczenia szybkich odpowiedzi oraz rozwiązań. Filozofia AMC: priorytetem jest zawsze wsparcie klienta.

Gwarancja głowic cylindra AMC

Wszystkie nasze głowice są objęte dwuletnią gwarancją od niedoskonałości produktu. Gwarancja ta obejmuje wszystkie nasze produkty, za wyjątkiem uszkodzenia w wyniku niewłaściwego montażu lub niepoprawnego doboru. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, iż utrzymujemy błędy produkcyjne na rzeczywistym poziomie tylko 3 na 1000 wyprodukowanych głowic. Unikamy jakichkolwiek uszkodzeń silnika. Jakość głowic AMC zapewnia optymalny okres użytkowania oraz solidność. Jakość AMC oraz wsparcie gwarancyjne obniżą Twoje koszty.

Ciągły rozwój produktu

AMC inwestuje ogromne zasoby i wysiłek, by co roku rozwinąć 5-6 nowych typów głowic. W taki oto sposób zabezpieczamy swoich dystrybutorów i rynek. Przedstawiciele zawsze będą posiadać zaktualizowany program promowanych głowic. Dziś produkujemy ponad 500 różnych typów głowic cylindra, które czynią AMC największym ogólnoświatowym producentem głowic cylindra.

Działania AMC na rynku OE

Mamy wszystkie standardy poświadczające wysoką jakość, w tym: ISO9001:2000 oraz ISO/TS 16949:2002. Efektem utrzymywania tych standardów, w połączeniu z naszym doświadczeniem w produkcji oraz cechami wymienionymi powyżej, kilku producentów silników wybrało nas do zaopatrzenia w nasze głowice cylindra dla użytku O.E.

AMC Polska – Przedstawicielstwo
Doradca Techniczny
Telefon kontaktowy:  514 001 432

Artykuł przygotowała firma AMC

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Nowości AMC
Nowości AMC

Firma AMC poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowych produktów do samochodów Alfa Romeo. Obecnie  w ofercie znaleźć można m.in. produkty: Oferta produktów firmy jest wciąż rozszerzana.  

Promocja głowic w Cer Motor
Promocja głowic w Cer Motor

Od września w Cer Motor trwa promocja cenowa wybranych głowic. Jednocześnie, do każdej zakupionej głowicy gratis dołączana jest nalepka termiczna, pozwalająca na sprawdzenie, czy podczas eksploatacji nie została przegrzana. Poniżej lista wybranych głowic objętych promocją cenową Symbol Nazwa FORD   3 F 1.8D  89-      A AMC 909021 F GŁOWICA ESCORT 1.8D/TD [92-] FIAT   3 […]

Nowe głowice w ofercie AMC
Nowe głowice w ofercie AMC

Firma AMC poszerzyła ofertę głowic silnikowych o produkty przeznaczone do samochodów grup PSA, Renault, Fiat oraz GM. Nowości AMC AMC jest oficjalnym poddostawcą części dla Nissana, Saaba, Volvo i Volkswagena. Głowice są produkowane według standardów OE. Producent zapewnia 2-letnią gwarancję. W ofercie znajduje się obecnie ponad 800 referencji. Najnowsze głowice firmy AMC przeznaczone są do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 29 czerwca 2011, 23:23 0 0

sponsorowany ten artykul ze jest nr 1?

Odpowiedz

Anonim, 30 czerwca 2011, 8:38 0 0

Jak podpis na dole mówi - przygotowała Firma AMC - SPONSOROWANY

Odpowiedz