Oferta produktów 4 Max dla osobowych i ciężarowych (materiał przygotowała firma Inter Cars)

22 lipca 2004, 0:00

Inter Cars S.A. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicielom starszych pojazdów samochodowych przygotował ciekawą i konkurencyjną propozycję.
Inter Cars S.A. już przed dwoma laty wprowadził do oferty własną markę części zamiennych o nazwie 4 max( czyt.: for max).
Występują one w dwóch grupach jakościowych: 4 max Profi Line, (granatowe pudełka) przeznaczone dla wymagających użytkowników, którzy chcą mieć montowany produkt najwyższej jakości, oraz linia 4 max Eco Line (zielone pudełka) dedykowana dla kierowców oczekujących tańszego, ale dobrego jakościowo produktu.
Inter Cars S.A. gwarantuje ich wysoką jakość oraz niezawodność, a także atrakcyjną cenę.
Nowa oferta części zamiennych 4max ma zapewnić klientowi maximum części i korzyści dla jego przysłowiowych 4 kółek. Wszystko to oczywiście w rozsądnej cenie, przy zapewnieniu wszelkich koniecznych parametrów jakości i bezpieczeństwa.
Z myślą o klientach, którzy oczekiwać będą od warsztatu montażu tańszych podzespołów w pierwszej kolejności Inter Cars S.A. położył największy nacisk na przygotowanie szerokiej oferty części zamiennych 4 max Eco Line. Jako pierwsze w sprzedaży pojawiły się pióra wycieraczek, zestawy naprawcze tylnego wahacza, łożyska kół i uszczelki. Następnie oferta stopniowo powiększana była o tarcze sprzęgła i sprzęgła kompletne, szczęki hamulcowe, rolki pasków, regulatory napięcia, moduły zapłonowe, wkłady lusterek, przeguby napędowe, elementy gumowo-metalowe, wahacze zawieszenia. Już wkrótce pojawią się elastyczne przewody hamulcowe, klocki, tarcze i bębny hamulcowe, pompy układu chłodzenia, osłony przegubów napędowych.
Wraz z powiększaniem asortymentu części zamiennych z logo 4 max przeznaczonych do samochodów osobowych, rozbudowywano także ofertę skierowaną do aut ciężarowych.
Początkowo w sprzedaży znajdowały się drążki kierownicze, końcówki drążków, sworznie wahacza, klocki hamulcowe. Obecnie nasi klienci mogą wśród części z logo 4 max znaleźć także krzyżaki wału napędowego, przełączniki zespolone, wycieraczki i zestawy naprawcze mocowania kabiny i resora.
Już wkrótce pojawią się w sprzedaży do samochodów ciężarowych przewody elektryczne i pneumatyczne, wkłady lusterek i pasy ładunkowe.
4 max to także regeneracja, obecnie w sprzedaży są przekładnie kierownicze i pompy układu wspomagania objęte 2 letnią gwarancją a także silniki wycieraczek. W przygotowaniu jest oferta rozruszników i alternatorów.
Każda część marki 4 max oznakowana jest 10 cyfrowym numer zakończonym 1 literą. Dla ułatwienia cyfry oddzielone są od siebie myślnikami.
W przykładowym numerze 0101-01-0001E, pierwsze cztery cyfry określają obszar samochodu, w którym dana część się znajduje, np. podwozie. Dwie kolejne precyzują dokładnie miejsce zamontowania części, np. zawieszenie koła. Dwie cyfry po myślniku określają szczegółowo rodzaj części, np. zwrotnica koła, a cztery ostatnie, zastosowanie do konkretnej marki samochodu, np. Opel Astra II, 2002r. poj. Silnika 1.6 benzyna. Litera “E” oznacza, że jest to część z oferty 4 max Eco Line.
Inter Cars S.A, sukcesywnie wydaje też katalog części zamiennych 4 max w wersji drukowanej, gdzie klient będzie mógł w prosty i łatwy sposób dobrać potrzebne części do konkretnego modelu samochodu. Warto tu również wspomnieć, że wszystkie części marki 4 max, które są już w sprzedaży znajdują się już w katalogu elektronicznym IC-Katalog, który można otrzymać w każdej placówce firmy.
Produkty z linii 4 MAX:
Samochody osobowe

1. Łożyska kół
Łożyska kół marki 4max eco line – szeroki asortyment produktów znajdujący zastosowanie w wielu typach i modelach samochodów osobowych.
2. Tarcze sprzęgła
Bezazbestowe tarcze sprzęgła 4 max eco line spełniają wszelkie wymagania jakościowe.
3. Sprzęgła kompletne
Montując sprzęgła kompletne 4 max eco line oszczędzasz czas i pieniądze. Dobrej jakości produkt jest gwarancją bezawaryjnego działania samochodu.
4. Zestawy naprawcze tylnego wahacza
W ofercie 4 max eco line znajdują się zestawy naprawcze tylnego wahacza do wszystkich marek samochodów osobowych.
5. Pióra wycieraczek
Gwarancja czystej szyby. Pióra wycieraczek 4 max eco line wykonane są z najwyższej gatunkowo gumy.
W naszej ofercie posiadamy wszystkie ich rozmiary. Dostępne z pełnym asortymentem adaptorów w opakowaniach.
6. Uszczelki
W ofercie 4 max eco line posiadamy wysokiej jakości uszczelki:
– głowicy
– miski olejowej
– pompy olejowej
– kolektora ssącego
– kolektora wydechowego
– pokrywy zaworów
– bloku cylindrów
– pokrywy tyłu wału korbowego
7. Rolki prowadzące pasek klinowy
W grupie tej są także rolki które w oryginale występują tylko razem z napinaczami a więc zakup tych pozycji pozwala zaoszczędzić pięniądze
8. Regulatory napięcia
Najbardziej popularne typy regulatorów sukcesywnie poszerzane o kolejne pozycje
9. Moduły zapłonowe
Szeroki asortyment, także do samochodów japońskich
10. Szczęki hamulca ręcznego
Wysokiej jakości szczęki do popularnych modeli, także do Daewoo.
11. Szkła lusterek
Bardzo szeroki asortyment także z plastikowym wkładem mocującym
12. Przeguby napędowe
Szeroki wybór przegubów zewnętrznych i wewnętrznych w komplecie z osłoną, smarem, opaskami, śrubami i nakrętkami
13. Elementy gumowo-metalowe
Wysokiej jakości w coraz szerszym asortymencie elementy metalowo gumowe do zawieszenia, skrzyni biegów i silnika
14 Silniki wycieraczek
Do tej pory występujące tylko w oryginale silniki wycieraczek, są już w ofercie 4max w szerokim asortymencie i atrakcyjnych cenach (z możliwością zwrotu starego silnika)
15 Przekładnie kierownicze
Bardzo szeroki asortyment wysokiej jakości przekładni manualnych i ze wspomaganiem (z możliwością zwrotu starej przekładni) – 2lata gwarancji
16 Pompy wspomagania układu kierowniczego
Dotychczas występujące tylko w oryginale, są już w ofercie 4max w szerokim asortymencie i atrakcyjnych cenach (z możliwością zwrotu starej pompy) – 2lata gwarancji
17. Elementy zawieszenia
Popularne aluminiowe wahacze i drążki reakcyjne

Samochody ciężarowe/pojazdy użytkowe
1. Drążki kierownicze

Szeroki asortyment do wielu marek samochodów
2. Końcówki drążków
W ofercie 4 max eco line znajdziesz ich pełną gamę
3. Sworznie wahacza
Dobra dostępność, atrakcyjna cena i szeroki asortyment
4.Wycieraczki
Pod marką 4max eco line oferujemy pióra wycieraczek, cięgna wycieraczek, ramiona oraz mechanizmy napędowe. Szeroki asortyment zapewnia pokrycie do wszystkich marek samochodów
5. Klocki hamulcowe
Klocki hamulcowe 4 max eco line do samochodów ciężarowych wykonane w technologii bezazbestowej
6. Przełączniki zespolone
Najbardziej popularne typy przełączników wysokiej jakości
7. Mocowania resora
Najlepiej sprzedające się zestawy naprawcze (pełny komplet)
8. Zestawy naprawcze mocowania kabiny
Najlepiej sprzedające się zestawy naprawcze (pełny komplet)
9. Krzyżaki wału napędowego
Krzyżaki do popularnych samochodów marki Iveco, Volvo, Mercedes, MAN.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!