Fortuna Line – 200 nowych referencji i katalog CD

9 lipca 2004, 0:00

Marka zapewnia bogatą ofertę szeroko pojętych części zawieszeń (układy kierownicze i zawieszenia, amortyzatory, osłony przegubów i amortyzatorów).
Do dyspozycji klientów jest również elektroniczna wersja katalogu na płycie CD. Zawiera on obszerną listę zamienników na numery oryginale, jak również na inne marki zawieszeń. W programie łatwo można filtrować pozycje z oferty Fortuna Line według marek i modeli samochodów, przeglądać informacje dotyczące wybranego elementu. Dodatkowo aktualizacja odbywa się poprzez internet. Dane techniczne dotyczące części, wymiary oraz rysunki z pewnością ułatwią pracę i właściwy wybór towaru.
Dla zapewnienia jeszcze bardziej kompleksowego zaopatrzenia klientów w dostępne części wprowadzono 200 nowych referencji tulei metalowo-gumowych ze szczególnym uwzględnieniem najpopularniejszych samochodów japońskich i koreańskich. Wszystkie części układów kierowniczych i zawieszeń oferowane są wraz z niezbędnymi elementami montażowymi, co z pewnością zapewnia oszczędność czasu i komfort pracy warsztatów montujących.
Wyłącznym dystrybutorem produktów marki Fortuna Line jest firma Auto ABC Sp. z o. o.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!