MAPCO – marka dla profesjonalistów

22 września 2010, 0:00

MAPCO rozwijając sieć sprzedaży szuka nowych klientów skupiając się na regionalnych i lokalnych dystrybutorach. Bezpłatna dostawa, jakość, konkurencyjna cena i szeroki asortyment to tylko część zalet. MAPCO, jako dostawca zapewnia szeroki asortyment i znakomity serwis. Zważywszy powyższe MAPCO może być dla zainteresowanych atrakcyjnym i strategicznym partnerem handlowym.

Historia MAPCO Autotechnik GmbH to ponad 30 lat, doświadczeń i sprzedaży…

W Niemczech, produkty MAPCO są sprzedawane z dużym sukcesem od 1977 roku. Przez ostatnie 30 lat miliony produktów Mapco zostały zamontowane w wielu różnych pojazdach. Priorytetem MAPCO pozostaje satysfakcja klienta. Firma założona we Francji ma obecnie siedzibę i magazyny w Borkheide koło Berlina.

W ciągu ostatnich trzech dekad, MAPCO wyrobiło sobie w całej Europie pozycję specjalisty od układów hamulcowych. Pomimo iż rozwinął się również program sprzedaży innych grup produktowych, MAPCO nie zaniedbuje swojej pierwotnej specjalizacji i stale rozwija i udoskonala asortyment części do układów hamulcowych.

Części układu kierowniczego oraz zawieszenia marki MAPCO są dostępne na rynku niemieckim od 1985 roku. Jednak to w 1995 roku rozpoczął się najbardziej dynamiczny okres rozwoju tej grupy produktowej, co doprowadziło do osiągnięcia obecnych, imponujących rozmiarów. Nowe technologie, wprowadzone przez producentów pojazdów w latach 90, doprowadziły do ogromnego wzrostu potencjału rynkowego dla tych części zamiennych. MAPCO w swojej ofercie części do zawieszeń i układów kierowniczych posiada ponad 3000 detali a oferta stale się rozszerza. Jakość, cena oraz dostępność nowych części wyznacza nowe standardy na rynku, za którymi podąża MAPCO.

Jedną z cech wyróżniających MAPCO jest linia produktów z oznaczeniem HPS ( High Performance Standard). Są to części o zwiększonej wytrzymałości poprzez dokonane przez MAPCO zmiany konstrukcyjne. Jakość tych elementów potwierdzona jest właściwymi certyfikatami.

Obecnie oferta MAPCO między innymi zawiera:

1. Układy hamulcowe – tarcze, bębny, klocki, szczęki, zaciski hamulcowe, elementy hydrauliki oraz pierścienie ABS i czujniki zużycia klocków oraz pompy hamulcowe, linki i zestawy naprawcze,

2. Części do zawieszeń i układów kierowniczych – wahacze, drążki kierownicze, końcówki, stabilizatory, sworznie, elementy metalowo gumowe, zestawy naprawcze, amortyzatory, elementy ich mocowania, sprężyny zawieszenia, przekładnie kierownicze, pompy wspomagania, osłony,

3. Łożyska, piasty i ich zestawy naprawcze,
4. Przeguby napędowe i półosie,
5. Filtry powietrza, paliwa, oleju i kabiny,
6. Poduszki silnika,

6. Sprężyny gazowe,
7. Rolki, napinacze, paski i zestawy do napędu rozrządu,
8. Cewki, moduły zapłonowe, przepływomierze, czujniki wału,
9. Pompy wody,
10. Pompy paliwa,
11. Pompki spryskiwaczy szyb i wycieraczki,
12. Żarówki,

Cała oferta jest czytelnie skatalogowana i znajduje się na www.mapco.de oraz w TecDoc.
Na życzenie Klienta dostarczane są również aktualne katalogi książkowe.

Magazyny we Francji, Holandii i otwarty niedawno magazyn w Hiszpanii zapewniają dostępność w/w grup towarowych na lokalnych rynkach. W przyszłym roku planowane są otwarcia magazynów w Brazylii, Włoszech i Japonii. Asortyment MAPCO trafia do zadowolonych klientów na wszystkich kontynentach.

KONTAKT W POLSCE:

Medard Piechna tel. +48 606 702 207 e-mail: medard.p@wp.pl

Artykuł przygotowany przez Przedstawicielstwo firmy MAPCO w Polsce.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 27 września 2010, 0:00 3 -1

U nas nie stosujemy MAPCO jednak słyszałem średnio pochlebne opinię na ich temat. Ceny jak najbardziej atrakcyjne, jednak jakoś pozostawia sobie wiele do życzenia. Jak wygląda to w praktyce?

Odpowiedz

Anonim, 28 września 2010, 0:00 3 0

Również spotkałem się z takimi opiniami a na dzień dzisiejszy żaden ze znanych mi dystrybutorów nie posiada lini MAPCO

Odpowiedz

Anonim, 1 czerwca 2012, 14:48 4 -7

Mapco LIDER na rynku. Współpraca z firmą bardzo płynna. Towar z najwyzszej polki i bardzo satysfakcjonujacej cenie. Od kilku miesiecy systematycznie zwiekszamy handel produktami MAPCo i wielu klientów wybiera tylko produkty tej firmy

Odpowiedz

Anonim, 23 sierpnia 2012, 21:07 4 -2

buaha mialem klocki mapco jeden pisk zenada germany hehe chyba chinskie

Odpowiedz

Anonim, 21 stycznia 2018, 21:04 6 -1

przepływki mierzą tylko temperature badziew ogólnie

Odpowiedz

Anonim, 21 stycznia 2018, 21:06 5 0

przepływomierze mierzą tylko temperature tani chińczyk

Odpowiedz

Michał, 24 września 2019, 16:13 1 0

podnośniki gazowe po pół roku nie radzą sobie z klapą bagażnika.

Odpowiedz

mg-moto, 12 listopada 2019, 22:19 0 0

mg-moto Rybnik cała linia dostępna

Odpowiedz

auto moto shop, 13 listopada 2019, 10:39 2 -2

Zdecydowanie lepsze jakościowo i cenowo jest choćby SKV czy Denckermann

Odpowiedz