Praktyczny tester amortyzatorów w ofercie Profi-Tool

, 9 października 2009, 0:00

Profi-Tool przedstawiciel firmy M-Tronic w Polsce poinformował, że dostępne jest już nowe urządzenie S-A-T USB służącego testowania sprawności amortyzatorów. Produkt dostępny jest z menu oraz instrukcją obsługi w języku polskim.

Tester amortyzatorów S-A-T USB jest przeznaczony do badania sprawności amortyzatorów w stanie zabudowanym oraz pozwala na oszczędność czasu i kosztów takich badań. Urządzenie wykorzystuje zasadę pomiaru odległości przy pomocy ultradźwięków.

Optymalne warunki obsługi i wygoda użytkowania umożliwiają szybkie zaznajomienie się z urządzeniem. Przyrząd współpracuje z komputerem stacjonarnym jak i przenośnym, co sprawia, że można używać go praktycznie w każdym miejscu w warsztacie. Wynik badania obliczany jest poprzez wbudowany mikroprocesor i wyświetlany jako wykres sprawności określonej w % lub drukowany za pomocą wbudowanej drukarki termicznej.

Promocja cenowa oraz dodatkowe informacje

Dla osób, które zdecydują się na zakup testera sprawności amortyzatorów S-A-T USB do końca bieżącego roku firma Profi-Tool przygotowała specjalną ofertę.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.Profi-Tool.pl, gdzie można także zobaczyć film jak działa tester. Więcej informacji także pod nr tel. 032 270 56 29

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!