Zrób zakupy w Geparts i odbierz polar

9 grudnia 2008, 0:00

Trwa promocja w firmie Geparts. Każdy kto w dniach Od 9 grudnia do 31 grudnia 2008r. zrobi dzienne zakupy powyżej 600 zł netto premiowany będzie polarem w cenie 1 zł netto.

Nowości w ofercie GeParts

Poadto firma GeParts wprowadziła ponad 340 nowych referencji w pierwszomontażowej grupie towarowej OYO. Są to elementy zawieszenia: łączniki stabilizatora, końcówki drążka, sworznie wahacza, drążki kierownicze oraz wahacze.

Oyodo jest flagową linią towarową stworzoną dla najbardziej wymagających klientów. Oferowane tu produkty pochodzące z fabryk, które w głównej mierze dostarczają swoje produkty na tzw. pierwszy montaż. Gwarantuje to najwyższą jakość asortymentu.

Szczegóły na stronie www.geparts.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 grudnia 2008, 0:00 0 0

W zimową porę prezent jak znalazł

Odpowiedz

Anonim, 12 grudnia 2008, 0:00 0 0

...a czy nie prościej : polary w odzieżowym, -buty w obuwniczym,części w INTER CARS ?

Odpowiedz

Anonim, 15 grudnia 2008, 0:00 0 0

A dlaczego w Carsie? Raz, że coraz mniej Jc w carsie to i jeszcze drogo. Tak swoja drogą cars troche dużo się wkopał, a grobowiecki ma wszystkich w du... i sobie hotele buduje w zakopcu..

Odpowiedz