Ruszył system sprzedaży internetowej produktów Silkolene

1 marca 2006, 0:00

Od 28 lutego 2006 dystrybutorzy akcesoriów motocyklowych mogą zaopatrywać się w środki smarne marki Silkolene korzystając z Systemu Sprzedaży Internetowej.
Pod adresem www.silkolene.pl firma Fuchs, właściciel marki, przedstawił pełną ofertę środków smarnych przeznaczonych do motocykli.

Oferowane produkty pogrupowane są zgodnie z podziałem na typy motocykli, w których mogą być stosowane. Podział ten zapewnia najwłaściwszy dobór produktu do odpowiedniej maszyny.
Znajdą się tam oleje silnikowe przeznaczone specjalnie do motocykli wyścigowych, turystycznych, crossowych i enduro (off-road) oraz do skuterów. Osobną grupę stanowią środki pomocnicze, np. oleje do amortyzatorów, środki smarne do łańcuchów i przekładni czy środki czyszczące.
System sprzedaży internetowej adresowany jest do dystrybutorów motocykli i akcesoriów motocyklowych, a także warsztatów zajmujących się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym motocykli wszystkich marek. Indywidualni użytkownicy motocykli będą mogli skorzystać ze strony www.silkolene.pl w celu doboru odpowiedniego oleju do swojego motocykla.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!