Wyjedź na targi TAIPEI w Azji z pomocą PARP

1 lutego 2016, 10:17

Polscy przedsiębiorcy mogą wziąć udział w misji na targi TAIPEI AMPA 2016 – jedne z wiodących targów motoryzacyjnych Azji. Dzięki pomocy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz organizacji Taiwan Trade Center Warsaw można wybrać się tam za niewielkie pieniądze.

Tajwańskie targi TAIPEI AMPA 4w1 stały się kluczową platformą pozyskiwania części samochodowych. Zrzeszają wiele globalnych korporacji, a także setki większych i mniejszych firm działających w branży motoryzacyjnej.

Targi składają się z 4 komplementarnych części: Międzynarodowych Targów Części Samochodowych i Akcesoriów Samochodowych (TAIPEI AMPA 2016), Międzynarodowych Targów Elektroniki Samochodowej (AUTOTRONICS TAIPEI 2016), Międzynarodowych Targów Motocyklowych (MOTORCYCLE TAIWAN 2016)  oraz Międzynarodowych Targów Pojazdów Elektrycznych (EV TAIWAN), które odbędą się w Tajpej, w dniach 6-9 kwietnia 2016 r. Tegoroczna impreza odbędzie się w Taipei Word Trade Centre NANGANG Exhibition Hall. Więcej informacji w naszym artykule.

Każdy z uczestników misji organizowanej przez PARP i Taiwan Trade Center Warsaw będzie miał możliwość m.in.:

  • bezpośrednich spotkań z tajwańskimi przedsiębiorcami, zaaranżowanymi wcześniej w oparciu o wskazania uczestników misji,
  • uczestnictwa w licznych imprezach towarzyszących (seminaria),
  • możliwość umówienia indywidualnych spotkań i wizyt w miejscowych firmach (w przypadku wyrażenia zainteresowania przez firmy biorące udział w misji). Organizator skontaktuje się z tajwańskimi przedsiębiorcami w celu zaaranżowania takich wizyt.

 

Targi skierowane są do przedstawicieli firm z branży samochodowej. Wśród głównych grup wystawianych produktów znajdują się m.in.: samochodowe części zamienne, części nadwozia i podwozia, karoserie samochodowe, części silników oraz osprzęt, części do pojazdów elektrycznych, układy hamulcowe, układy chłodzenia, układy sterowania, układy zawieszenia, układy wydechowe, oświetlenie, koła, opony, części gumowe oraz z tworzyw sztucznych, części elektryczne, elektronika i akcesoria samochodowe, oprzyrządowanie, narzędzia i wyposażenie warsztatu, klimatyzacja, zabezpieczenia, kosmetyka samochodowa i tuning oraz wiele innych.

Każdy przedsiębiorca, który weźmie udział w misji, otrzyma bezpłatnie wejściówki na wszystkie cztery imprezy targowe. Koszty jakie muszą ponieść uczestnicy to przelot, zakwaterowanie. Istnieje jednak możliwość ubiegania się o dofinansowanie/refundację kosztów w związku z uczestnictwem w misji (szczegóły u organizatorów).

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz przesłanie go na adres: wojciech_chatys@parp.gov.pl 

Więcej informacji udzieli:

Wojciech Chatys
Departament Promocji Gospodarczej
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
tel.: +48 22 432 8547
Email: wojciech_chatys@parp.gov.pl

Dowiedz się więcej

Wiodące targi motoryzacyjne w Azji to okazja do interesów
Wiodące targi motoryzacyjne w Azji to okazja do interesów

Tajwańskie targi TAIPEI AMPA 4w1 stały się kluczową platformą pozyskiwania części samochodowych, zapewniając jakość i innowacyjne produkty. TAIPEI AMPA zrzesza wiele globalnych korporacji, a także setki większych i mniejszych firm działających w branży motoryzacyjnej. Targi składają się z 4 komplementarnych części: Taipei AMPA, AutoTronics Taipei, Motorcycle oraz EV. Od maszyn, form, blach, opon, oświetlenia do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!