Marcowe nowości w Mototechnice

9 marca 2015, 10:03

W marcu oferta polskiego producenta elementów układu zawieszenia – firmy Mototechnika – poszerzyła się o referencje do Jeepa, Lanci, Skody oraz Audi.

 

Nowości w ofercie to łączniki stabilizatora do pojazdów marek Jeep oraz Lancia i wahacze do niektórych modeli Audi oraz Skody.

 

 

Szczegóły na załączonej grafice.

Dowiedz się więcej

30 nowości w ofercie Mototechnika
30 nowości w ofercie Mototechnika

Oferta polskiego producenta – firmy Mototechnika poszerzyła się o 30 nowych referencji elementów układu kierowniczego i zawieszeń. Nowe referencje to przeguby wahacza, łączniki stabilizatora, końcówki drążków i wahacze, przeznaczone do pojazdów popularnych marek, m.in.: Audi A3, Audi A4, Dacia Logan, Fiat 500, Jeep Cherokee, VW Golf, Renault Megane, Toyota Yaris, Volvo V40.     Szczegóły […]

Majowe nowości w ofercie firmy Mototechnika
Majowe nowości w ofercie firmy Mototechnika

Łączniki stabilizatora do samochodów marek Jeep, Fiat, Lancia i BMW to najnowsze produkty w ofercie Mototechniki. Łączniki są przeznaczone do następujących samochodów: Fiat Freemont, Jeep Compass, Lancia Lybra, Lancia Kappa, BMW 3 (E90).   Szczegółowe informacje na załączonej grafice.

Przeguby do aut grupy VW – sierpniowe nowości w ofercie firmy Mototechnika
Przeguby do aut grupy VW – sierpniowe nowości w ofercie firmy Mototechnika

W ofercie firmy Mototechnika pojawiły się przeguby kulowe do aut grupy Volkswagena, m.in. VW Golfa IV, Audi A3 i Seata Leona. Przeguby są przeznaczone do następujących samochodów: Audi A3, Volkswagen Golf IV, Volkswagen Bora, Skoda Octavia, Seat Leon, Seat Toledo.   Szczegółowe informacje na załączonej grafice.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!