Ardeca Lubricants poszukuje regionalnych dystrybutorów

5 marca 2014, 10:53

Nowa marka olejowa na rynku polskim – Ardeca Lubricants – poszukuje regionalnych dystrybutorów swoich produktów.

Ardeca Lubricants w Polsce

Ardeca Lubricants Polska wprowadziła na polski rynek pełną ofertę olejów belgijskiego producenta. W skład oferty importera wchodzą oleje silnikowe, przekładniowe zarówno dla samochodów osobowych i ciężarowych. Ponadto płyny chłodnicze i koncentraty.

Głównym trzonem oferty Ardeca Lubricants Polska są oleje silnikowe i przekładniowe. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością i dobrą relacją jakości do ceny. Oprócz standardowych produktów  olejowych Ardeca Lubricants posiada w swojej ofercie wyspecjalizowane produkty polecane przez największych producentów samochodów tj. Mercedes Benz, BMW z silnikami M-Power, GM i Ford. Uzupełnieniem oferty na rynku polskim jest linia olejów przekładniowych do najnowocześniejszych automatycznych skrzyń biegów w samochodach takich jak Porsche, Mercedes-Benz, Audi, Land Rover i Range Rover. Są to oleje ze specyfikacjami producentów pojazdów jak i skrzyń biegów.

Ardeca Lubricants Polska poszukuje regionalnych dystrybutorów do tworzenia zamkniętej sieci dealerskiej. Szczegóły na stronie www.ardeca.pl

Dowiedz się więcej

Ardeca Lubricants – Pure Sport – wyczynowy olej silnikowy
Ardeca Lubricants – Pure Sport – wyczynowy olej silnikowy

Ardeca Lubricants Polska – wyłączny importer produktów Ardeca Lubricants na Polskę, poinformował o wprowadzeniu nowej linii olejów silnikowych typu Double Ester. W skład linii wchodzą dwa warianty oleju typu Racing – Pure Sports 10w60 i Pure Sports 5w40. Ardeca Racing Pure Sports Pure Sports to wyczynowy olej silnikowy wyprodukowany w oparciu o technologię podwójnych estrów, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 5 marca 2014, 17:31 0 0

Czyżby za mało było olejów w ofercie na Naszym rynku ? Chyba kogoś pokopało ? Po co kolejna marka ? Masakra

Odpowiedz

Anonim, 11 marca 2014, 11:03 0 0

Jak widać moim zdaniem najważniejszy jest wybór.
Po drugie świat nie stoi w miejscu i często jest tak, że nowe marki wprowadzają bardziej innowacyjne produkty niż np. wielka trójka.

Odpowiedz