Przygotuj swój warsztat na sezon klimatyzacji z Bosch!

27 września 2023, 23:03

Sezon klimatyzacji wydłuża się, a to oznacza więcej pracy i okazji do zapewnienia komfortu Twoim klientom. To również okres, w którym klimatyzacja w samochodach odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia i bezpieczeństwa. Dlatego warto być przygotowanym już teraz!

Dlaczego warto wybrać urządzenia Bosch ACS Andiamo i skorzystać z naszej promocji na przedłużenie gwarancji do 3 lat?

 1. Zyskaj pewność w sezonie: Sezon klimatyzacji jest teraz dłuższy niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego ważne jest, aby mieć pewność, że Twoje urządzenia do serwisowania klimatyzacji są gotowe do intensywnej pracy w każdej chwili.
 2. Zdrowie Twoich Klientów: Klimatyzacja w samochodzie to nie tylko komfort, to także zdrowie. Dobrej jakości klimatyzacja pomaga utrzymać czyste powietrze w kabinie, co jest szczególnie istotne w obliczu wzrastającej liczby alergii i problemów z jakością powietrza.
 3. Rozszerz gwarancję: Teraz, kupując i uruchamiając urządzenia Bosch ACS Andiamo w okresie promocyjnym od 01.09.2023 do 29.12.2023 r., możesz rozszerzyć gwarancję na 3 lata. To oznacza większy spokój ducha i ograniczenie kosztów serwisu w przypadku ewentualnych napraw.
 4. Zaoferuj Klientom komfort: Pokaż swoim klientom, że dbasz o ich komfort i zdrowie, oferując kompleksowy serwis klimatyzacji w samochodach.
 5. Zwiększ obroty: Sezon klimatyzacji przyciąga klientów, którzy chcą cieszyć się komfortem jazdy. Nie spóźnij się z zakupem i bądź gotowy na promocję usług serwisowania klimatyzacji od początku sezonu!
 6. Ograniczony czas: Nie przegap tej okazji! Promocja obowiązuje tylko przez ograniczony czas, dlatego teraz to najlepszy moment na zakup.

Bosch to marka, na którą można liczyć, jeśli chodzi o wyposażenie warsztatów. Wybierając urządzenia Bosch ACS Andiamo, nie tylko dbasz o komfort swoich klientów, ale także o ich zdrowie. Rozszerzenie gwarancji do 3 lat to dodatkowa korzyść, która zapewni Ci spokój i oszczędności.

Urządzenia Bosch ACS Andiamo oferują zestaw funkcji, które podniosą jakość Twojego serwisu klimatyzacji i przyczynią się do zwiększenia efektywności oraz oszczędności. Boscha wyróżnia:

 1. Funkcja Deep Recovery: pozwala odzyskać aż 99% czynnika chłodniczego w zaledwie kilka minut. To nie tylko skraca czas serwisu, ale także redukuje koszty.
 2. Pompa podciśnieniowa 170 litrów/min: osusza układ klimatyzacji szybko i dokładnie. To oznacza precyzyjne i efektywne działanie.
 3. Obracana konsola sterownicza: ułatwia obsługę dzięki krótkim komunikatom oraz wielojęzycznemu graficznemu interfejsowi użytkownika.
 4. Obsługa olejów PAG i POE: urządzenia są przygotowane do obsługi różnych rodzajów olejów, co sprawia, że są wszechstronne i gotowe na różne wyzwania.
 5. Łączność bezprzewodowa: zwiększa wydajność, bezproblemowo łącząc się z Bosch Connected Repair lub sieciami warsztatowymi.
 6. Aplikacja na Smartfon: możesz aktualizować urządzenie w czasie rzeczywistym i sterować nim bezpośrednio. To pozwala na jeszcze większą kontrolę i wygodę.
 7. Innowacyjny system wtrysku oleju: urządzenia wyposażone są w innowacyjny system wtrysku oleju z hermetycznymi pojemnikami do wielokrotnego napełniania, co zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia środka smarnego i sprawia, że są idealne do obsługi zarówno pojazdów elektrycznych, jak i tych z konwencjonalnymi układami AC.
 8. Modułowa budowa i pojedyncza pokrywa serwisowa: zapewniają łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych części i podzespołów serwisowych jednocześnie, co skraca czas okresowej obsługi.
 9. Zintegrowany system wykrywania nieszczelności: za pomocą obojętnego gazu (azotu) i gazu śladowego, co zapewnia kompleksową kontrolę układu AC i pomaga w identyfikacji ewentualnych problemów.
 10. Optymalny rozmiar zbiornika: co gwarantuje idealną równowagę między wydajnością ładowania a funkcją płukania.

Te zaawansowane funkcje* pozwalają na jeszcze bardziej efektywną obsługę i serwisowanie klimatyzacji, co przekłada się na zadowolenie klientów oraz oszczędność czasu i zasobów w Twoim warsztacie. Wybierz urządzenia Bosch ACS Andiamo i ciesz się ich wyjątkowymi zaletami już teraz!

*Cechy i zalety przedstawiono na podstawie urządzenia Bosch ACS 753. Sprawdź wszystkie modele na motobosch.pl.

Przygotuj swój warsztat na dłuższy sezon klimatyzacji z Bosch i pokaż swoim klientom, że jesteś gotów zadbać o ich komfort i zdrowie przez cały rok!

Szczegóły promocji dostępne do pobrania tutaj.

Chcesz zobaczyć, jak to działa? Zobacz film:

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!