Pełna gama części zamiennych do zacisków hamulcowych BUDWEG

5 kwietnia 2023, 23:59

Budweg Caliper, duński producent zacisków hamulcowych dla motoryzacyjnego rynku wtórnego, oferuje pełne wsparcie w zakresie części zamiennych do swojego asortymentu zacisków hamulcowych, który został teraz rozszerzony o 500 nowych zestawów MULTIKITS.

W Budweg od zawsze naszą ambicją było pełne wspieranie całej gamy produktów częściami zamiennymi, aby umożliwić utalentowanym mechanikom naprawę zacisków Budweg w lokalnym warsztacie.

Asortyment zestawów naprawczych Budweg został tak skonstruowany, aby można było kupić jak najmniejszą ilość części potrzebnych do naprawy, dzięki czemu mechanik nie zapłaci za części, które nie są potrzebne do wykonania naprawy.

Dla klienta, nie tylko bardziej ekonomicznym jest wymienić tylko kilka elementów gumowych zamiast całego zacisku hamulca, ale mechanik może również czerpać większą satysfakcję z wykonania rzeczywistej naprawy, a nie tylko ułatwienia wymiany zacisku na nowy.

ZESTAWY MULTIKIT

Na początku 2023 roku Budweg wprowadził 500 nowych zestawów części zamiennych. Multikit zawiera wszystkie niezbędne części zamienne do pełnej naprawy zacisku. Multikit jest optymalnym rozwiązaniem, jeśli mechanik wie z góry, że wszystkie zużyte części wymagają wymiany. Koniec z koniecznością łączenia zestawów części zamiennych, koniec z brakami kluczowych części w trakcie naprawy zacisku. Wszystkie niezbędne elementy w jednym multizestawie.

Te same części, co w zacisku Budweg

Kupując zestaw części zamiennych od Budweg, otrzymujesz części zamienne najwyższej jakości, z których większość to dokładnie te same części, których Budweg używa do fabrycznej regeneracji zacisków hamulcowych w zakładzie w Danii.

Wideo:

Obejrzyj wywiad w Motofocus TV z Jarkiem Kaflakiem z firmy Budweg, aby zapoznać się z krótkim wprowadzeniem do zacisków hamulcowych Budweg Caliper.

 

Sprawdź nasz pełny katalog online, który zawiera zarówno zaciski hamulcowe, jak i części zamienne, na stronie www.budweg.com

Artykuł sponsorowany BUDWEG

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

***** **, 21 listopada 2023, 21:38 0 0

i uj z tego gdy oddajesz stary zacisk to ic zwraca ci go z dopiskiem nosi ślady demontażu ... [wulg.]

Odpowiedz