Gdzie wypoczywają warsztatowcy? Ankieta.

9 lipca 2014, 11:54

W okresie wakacyjnym większość z nas planuje sezonowy wypoczynek. Gdzie na urlop wyjadą pracownicy warsztatów? A może nawał pracy nie pozwoli im na choćby kilka dni laby? O to pytamy w naszej nowej ankiecie.

Gdzie na urlop?

W przypadku pracowników warsztatów, wzięcie urlopu w wakacje może być utrudnione z pewnego prostego powodu. To właśnie teraz wielu kierowców wybiera się na wczasy swoim samochodem, a przedtem chce sprawdzić jego stan w warsztacie. Miesiące letnie mogą więc być szansą na lepszy zarobek. Czy jednak warto zrezygnować z wypoczynku dla większego utargu?

Ta decyzja zależy często nie od samych mechaników, a od właścicieli warsztatów. Jeśli jednak warsztatowcom uda się "wymknąć" z warsztatu na kilka dni, pozostaje im tylko wybór miejsca do spędzenia wolnego czasu. Miejsca dopasowanego do zainteresowań i finansowych możliwości.

Na jakie wczasy mogą pozwolić sobie pracownicy warsztatów? Zachęcamy do wypełnienia naszej ankiety. Mile widziane także wpisywanie komentarzy pod tym artykułem.

{uri:/ankietka/27}

Dowiedz się więcej

Wyposażenia warsztatów szukamy w Internecie i na targach – wyniki ankiety
Wyposażenia warsztatów szukamy w Internecie i na targach – wyniki ankiety

Ankieta, w której zapytaliśmy przedstawicieli warsztatów, w jaki sposób poszukują dostawców wyposażenia warsztatowego, przyniosła spodziewane, acz interesujące wyniki. Warsztatowcy najczęściej szukają sprzętu w Internecie, ale nie stronią także od targów branżowych. Chętnie stawiają także na produkty z oferty znanych dystrybutorów. Jak korzystnie wybrać wyposażenie warsztatowe? Z naszej aniety wynika, że aż 31,7% klientów, wybiera dostawców […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 lipca 2014, 8:18 0 0

inwigilacja?

Odpowiedz

Anonim, 11 lipca 2014, 23:31 0 0

A za co. Państwo nas tak łupie że nie ma z czego odłożyć. A węgiel trzeba kupić bo zima idzie a PIP znowu powie pracownikom będzie zimno i mandacik nałoży że warsztat za bardzo wyziębiony. Jak się bramę otworzy przy - 20 to się wywietrzy, ale można tłumaczyć, z czegoś muszą żyć. Tu są nasze wakacje!!!!!

Odpowiedz

Anonim, 15 lipca 2014, 13:46 0 0

Wakacje spędzą na fuchach w innym warsztacie :-)

Odpowiedz