Święta w Twoim warsztacie – ankieta

5 grudnia 2013, 9:25

Nie tylko dzieci z utęsknieniem oczekują na Boże Narodzenie. Te święta dobrze kojarzą się także dorosłym. Zwłaszcza, jeśli przyjemna atmosfera świąt panuje nie tylko w domu, ale i w miejscu pracy. Czy właściciele warsztatów pamiętają o świątecznych upominkach dla swoich pracowników?

Premie świąteczne, czyli jak zmotywować pracownika?

Święta to nie tylko przyjemności, ale i duże wydatki. W tym okresie pracownik szczególnie doceni każdego rodzaju premię czy upominek. Może to pozytywnie wpłynąć na jego nastawienie do pracy w przyszłym roku. 

Czy właściciele warsztatów dbają o swoich pracowników? Nasza ankieta kierowana jest zarówno do właścicieli warsztatów, jak i pracowników. Będziemy wdzięczni za udzielenie odpowiedzi. Mile widziane są także komentarze pod tym artykułem.

{uri:/ankietka/19}

Dowiedz się więcej

Mechanicy niezadowoleni ze szkół zawodowych – wyniki ankiety
Mechanicy niezadowoleni ze szkół zawodowych – wyniki ankiety

Absolwenci szkół zawodowych nie są przygotowani do wykonywania zawodu mechanika – takie wnioski można wyciągnąć z wyników ankiety, przeprowadzonej na łamach naszego portalu. Aż 84% uczestników badania wypowiedziało się negatywnie na temat poziomu kształcenia polskich szkół. Mechanicy o absolwentach szkół zawodowych W polskich szkołach brakuje pomocy dydaktycznych, wykwalifikowanego personelu i dopasowanego do wymagań pracodawców programu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 12 grudnia 2013, 9:06 0 0

Warsztat w którym właściciel nie potrafi wprowadzić świątecznego nastroju i dać pracownikom choćby symbolicznego upominku to żenada

Odpowiedz

Anonim, 12 grudnia 2013, 19:41 0 0

Pracownik też mógłby jakiś drobiazg dać szefowi, szacunek z obu stron bo jak tylko w jedną stronę to jaki sens.

Odpowiedz

Anonim, 19 grudnia 2013, 18:28 0 0

Pracownicy mają oczekiwania, lecz według zdecydowanej większości z nich działa to tylko w jedną stronę :-(

Odpowiedz