Ogrzewanie w warsztatach samochodowych – ankieta

10 października 2022, 11:54

Widmo kryzysu energetycznego każe przypuszczać, że przed nami wyjątkowo trudny sezon grzewczy. W związku z tym, w naszej nowej ankiecie pytamy przedstawicieli warsztatów o to, jak zamierzają poradzić sobie z zapewnieniem niezbędnego do pracy ciepła w sezonie zimowym?

Ogrzewanie należy do stałych kosztów prowadzenia działalności w branży napraw pojazdów, jednak obecny czas jest wyjątkowy. Czy drastyczny wzrost cen węgla, gazu, a także wkrótce elektryczności, skłoni warsztaty do poszukania alternatyw? Zachęcamy do udziału w ankiecie.

 

W jaki sposób będzie ogrzewany Twój warsztat w czasie najbliższej zimy? *

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

serwisik, 11 października 2022, 10:14 14 -4

Prowadzę serwis 4 stanowiska wszystkiego jakieś 250 m2 nowa hala ogrzewane gazem z sieci, ostatnio podjeżdża facet i taką miałem rozmowę:
- witam zbieram zużyty olej ma Pan coś
- tak mam ale niewiele bo ostatnio odbierali
- nie szkodzi każdą ilość odbieram
- tam w mauzerze mam może 200L wystawia Pan BDO
- wie Pan płacę zabieram i się nie znamy
Odpowiedź na to putanie jest prosta przepracowany olej wraca do łask, najbardziej w garażach i szarej strefie, która teraz będzie rosła.

Odpowiedz

Konrad, 13 października 2022, 10:07 4 -19

co ma oznaczać ta wrzutka? chcesz odwrócić uwagę od siebie czy wywołać problem. Życzę przyjemnego grzania gazem, i nie zapomnij zbierać oleju zanim zamarzniesz.

Odpowiedz

Anonim, 13 października 2022, 17:54 6 -3

O widzę, że kolegę strach obleciał bo pewnie po cichutku olejem kotłuje i najlepiej żeby problemu nie było, a właśnie chodzi o to że zaczyna się pojawiać i wszystkich co znów zaczynają kotłować olejem, bańkami po nim i wszystkim co zostaje na warsztacie wyłapywać. Właśnie ten temat trzeba nagłaśniać, bo tylko ci co niby problemu nie widzą i chcieliby aby było cicho sza najwięcej mają za uszami.

Odpowiedz

Konrad, 13 października 2022, 18:12 3 -7

Ja akurat mam pompę ciepła i fotovoltaikę, jednak rozumię sytuację w jaka zostaliśmy wpakowani.
Widzę że sam pali olejem, podaj swoje namiary, nagłośnimy sprawę, zyczę ci żebyś nie miał czym palić, a nie stać cię na gaz, ani na inny opal.
Życzę powodzenia ekologu

Odpowiedz

Anonim, 14 października 2022, 8:54 3 0

Jakie piękne swojskie życzenia kanalarza rodem z Pierdziszewa

Odpowiedz