Nowa edycja katalogu wycieraczek PROTECHNIC

28 października 2014, 15:56

PROTECHNIC przygotował nowy drukowany katalog z pełną ofertą wycieraczek. Gama 39 referencji, skatalogowanych na ponad 60 stronach, pokrywa blisko 98% europejskiego i azjatyckiego parku samochodowego.

Oferta PROTECHNIC składa się z czterech typów wycieraczek:

  • HYBRID
  • FLAT
  • STANDARD
  • SPOILER

W ofercie PROTECHNIC znajduje się również nowy katalog drukowany z ofertą przegubów homokinetycznych oraz półosi. Pełna gama blisko 900 referencji skatalogowana została na ponad 500 stronach. Układ katalogu jest dwustronny. Otwierany z jednej strony zawiera ofertę przegubów homokinetycznych, a po odwróceniu katalogu o 180 stopni można znaleźć ofertę półosi.

Oba katalogi są również dostępne do pobrania na stronie internetowej PROTECHNIC: www.protechnic.eu w zakładce „katalogi”.

Dowiedz się więcej

ProTechnic na targach Automechanika we Frankfurcie
ProTechnic na targach Automechanika we Frankfurcie

Protechnic weźmie udział w tegorocznych targach Automechanika, które odbędą się we wrześniu we Frankfurcie. Targi Automechanika, to jedna z największych międzynarodowych imprez dla branży motoryzacyjnej w Europie Zachodniej. Na łącznej powierzchni blisko 578 000 m2 swoje produkty zaprezentuje ponad 4 500 wystawców z 74 krajów. Stoisko ProTechnic będzie zlokalizowane w hali 6.2 pod nr B36.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!