Nowości w asortymencie marki Expert

22 lutego 2013, 10:33

Oferta marki Expert, należącej do Stanley Black& Decker I.A.R., poszerzyła się w 2013 roku o nowe narzędzia i produkty do przechowywania narzędzi. Ponadto, na rynek wprowadzono ponad 220 produktów oferowanych na sztuki.

Na terenie Europy, marka Expert obejmuje około 1600 artykułów. W 2013 roku oferta katalogowa rozszerzyła się o następujące pozycje:

 • Plastikowe skrzynki, moduły do wózków warsztatowych, rozkładane tacki magnetyczne do przechowywania śrubek i wkrętów, klucze szczękowe i kombinerki.
 • Podnośniki, zestaw 7 sztuk szczypiec do opasek samozaciskowych, ściągacz do przegubów kulowych, pojemnik do spuszczania chłodziwa, ściągacz do sprężyn, tester płynu hamulcowego.
   

Dodatkowo w styczniu 2013 marka Expert wprowadziła na rynek asortyment 227 produktów sprzedawanych w blistrach i oferowanych na sztuki, a także dwa zestawy narzędziowe. Asortyment ten obejmuje:

 • 63 typy kluczy szczękowych.
 • 106 typów nasadek, kół z mechanizmem zapadkowym i akcesoriów.
 • 22 typy kombinerek i 21 typów śrubokrętów.
 • 7 typów młotków i młotów dwuręcznych.
 • 4 artykuły elektryczne + 2 nożyce do cięcia blachy + 2 klucze do rur
 • 2 zestawy kluczy imbusowych, 6 pan i Torx.
   

Niektóre produkty, które w katalogu na rok 2011 i 2012 były oferowane wyłącznie w zestawach (jak np. klucze szczękowe czy króćce), są teraz sprzedawane na sztuki.

Nowością w ofercie Expert jest też torba na narzędzia, wyposażona w stalowy uchwyt z miękkim chwytem i pasek o regulowanej długości, co ułatwia jej transport. Płaską część górną można złożyć w torbę na narzędzia. 2 zamki błyskawiczne na pokrywie umożliwiają szybki dostęp do narzędzi.
 

Dowiedz się więcej

Zestaw narzędzi do serwisu zimmeringów
Zestaw narzędzi do serwisu zimmeringów

J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o. wprowadza do oferty nowe produkty marki Draper. Do narzędzi z serii Expert Quality dołącza zestaw do obsługi uszczelniaczy olejowych. Zestaw do montażu i usuwania zimmeringów pozwala na zaoszczędzenie czasu pracy poświęconego na demontaż silnika. W skład zestawu wchodzi 19 adaptorów w najpopularniejszych na rynku rozmiarach wraz ze ściągaczem. […]

Kieszeń na narzędzia Topex
Kieszeń na narzędzia Topex

Oprócz narzędzi ręcznych, w ofercie marki Topex można znaleźć tylko solidne narzędzia ręczne, ale także wiele dodatkowych akcesoriów. Jednym z nich jest nowa kieszeń na narzędzia Topex. Kieszeń na narzędzia Topex 79R430 została wyposażona w 11 przegród, w których można umieścić różne narzędzia „pierwszej potrzeby”. Dodatkowo kieszeń posiada specjalnie wzmocniony uchwyt na młotek, zwiększający bezpieczeństwo […]

Podwójna grzechotka w kluczach płasko-oczkowych Sata
Podwójna grzechotka w kluczach płasko-oczkowych Sata

Firma S-A-M Sp. z o.o., wyłączny importer narzędzi Sata w Polsce, poszerzyła asortyment uznanej marki o klucze z podwójnym systemem grzechotki. Proponowana nowość jest dostępna w większym zestawie 09040 NEW oraz pojedynczo w rozmiarach od 8 mm do 25 mm. Ich cena jest o 10 proc. wyższa od standardowych kluczy płasko-oczkowych z grzechotką. Zestaw 09040 […]

Jak produkuje się śrubokręt?
Jak produkuje się śrubokręt?

Zakład marki Facom w Arbois we Francji od ponad 120 lat specjalizuje się w produkcji śrubokrętów. Zakład produkuje ponad 17 milionów śrubokrętów rocznie (około 65 000 śrubokrętów dziennie). Firma postanowiła opisać proces produkcji tego niezbędnego w warsztacie narzędzia. Zakład w Arbois produkuje śrubokręty dla marek grupy Stanley Black & Decker, takich jak Facom i Expert. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!