Zaawansowane rozwiązania diagnostyczne – witaj w kolejnej generacji

9 listopada 2021, 23:07

W Delphi Technologies wierzymy, że każdy warsztat powinien mieć dostęp do najlepszej technologii i funkcjonalności niezbędnej do przeprowadzania napraw najwyższej jakości. Jako pionierzy wiodących na rynku rozwiązań, opracowaliśmy nowe, rewolucyjne i intuicyjne rozwiązanie diagnostyczne o nazwie BlueTech.

Tester diagnostyczny BlueTech łączy w sobie zaawansowane urządzenie z rozbudowanym oprogramowaniem. To rozwiązanie diagnostyczne umożliwia warsztatom maksymalizację przychodów i rozwój potencjału.

Kluczowe funkcje:

 • Łączność WIFI i Bluetooth
 • Obsługa Passthru
 • Zintegrowany DoIP
 • CAN FD – 3 kanały
 • Odblokowanie bramki bezpieczeństwa
 • Zgodność z funkcją zdalnej diagnostyki
 • Wskaźnik stanu urządzenia diagnostycznego
 • Widok 360° na wielokolorowy wskaźnik

… i wiele więcej!

BlueTech oferuje szereg inteligentnych funkcji, unikalną konstrukcję oraz oprogramowanie dla bardziej płynnej i efektywnej diagnostyki.

Warsztaty mogą korzystać z rozszerzonego zakresu obsługi pojazdów, dodatkowych funkcji, zintegrowanego wsparcia szkoleniowego i szybkiego czasu skanowania pojazdów, aby zmaksymalizować wydajność i przyspieszyć wzrost przychodów i rozwój.

Doświadcz diagnostyki z BlueTech

BlueTech jest innowacyjnym, łatwym w użyciu narzędziem diagnostycznym, które zapewnia warsztatom obszerny zestaw pytań diagnostycznych, rzeczywiste dane i wiele więcej.

– Poprzez zintegrowanie różnych funkcji diagnostycznych w miejscach, w których wcześniej ich nie było, rozumiemy potrzebę warsztatów, aby mieć te funkcje w gotowości dla coraz większej liczby modeli, które mają zaawansowaną technologię w standardzie – mówi Jean-François Bouveyron, wiceprezydent EMEA, Delphi Technologies Aftermarket.

 • Rejestrator danych rzeczywistych:

Idealny do jednoosobowych testów drogowych. Wybierz parametry, naciśnij “nagraj” i przejrzyj po powrocie do warsztatu. Wewnętrzna pamięć o pojemności 4 GB zapewnia jeszcze więcej miejsca na zapisanie wszystkich danych, których potrzebujesz.

 • Wielokolorowy wskaźnik 360°:

Umożliwia sprawdzenie stanu urządzenia w dowolnym momencie pod każdym kątem i z każdej pozycji.

 • Uniwersalność:

Urządzenie może być stosowane do samochodów osobowych, lekkich pojazdów użytkowych, ciężarówek, autobusów i autokarów, a także przyczep.

 • Monitor napięcia akumulatora:

Nie pozwól, aby rozładowany akumulator pojazdu uniemożliwił Ci pracę.

 • Łączność WIFI i Bluetooth z komputerem:

Bezprzewodowa komunikacja zapewniająca swobodę pracy w dowolnym miejscu warsztatu, przy jednoczesnym. zachowaniu bezproblemowego połączenia z pojazdem.

 • Zintegrowany DoIP:

Nie ma potrzeby posiadania kabla adaptera DoIP. Dzięki wbudowanej funkcjonalności, tester może być. podłączony bezpośrednio do pojazdów komunikujących się w standardzie DoIP.

 • Wsparcie Pass-thru:

Szybki i łatwy dostęp do aktualizacji sterowników.

 • Kanały CAN FD:

Przyszłościowe rozwiązanie umożliwiające diagnostykę w pojazdach wymagających protokołu komunikacji danych.

Usłysz to od ekspertów

– Urządzenie DS180 / 480 zapewnia technikowi rozszerzone możliwości diagnostyczne od samego początku. Zintegrowany DOIP, bramka bezpieczeństwa i passthru to tylko początek. Dodatkowo funkcje, takie jak rozszerzona pomoc w zakresie kodów usterek, która nie tylko prowadzi użytkownika przez proces wyszukiwania błędów, ale również wyświetla na ekranie oczekiwane wartości danych rzeczywistych na ekranie. Dzięki naszej obszernej bazie danych, dostarczymy Ci również informację o prawdopodobieństwu wystąpienia usterki na podstawie tysięcy napraw wykonanych na rynku części zamiennych. Nowy tester BlueTech jest 5x szybszy niż poprzednie urządzenie, a wszystkie te ulepszenia sprzętowe i programowe prowadzą do jednej rzeczy… Więcej mocy dla Twojego warsztatu – mówi Phil Mitchell, kierownik działu technicznego, Delphi Technologies Aftermarket.

Skorzystaj z oferty specjalnej

Tylko w listopadzie za zakup testera diagnostycznego Delphi Technologies lub odnowienie licencji możesz otrzymać bilety na rajd Barbórki albo zaproszenie na spotkanie online z zespołem Alpine F1.

Przejdź do szczegółów promocji.

Artykuł sponsorowany Delphi Technologies

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!