Narzędzia pneumatyczne dla warsztatu w ofercie Profit

4 lutego 2013, 8:59

Oferta Profit poszerzyła się o narzędzia pneumatyczne niemieckiego producenta – firmy Pneutec GmbH. Wśród nowości znajdują się klucze pneumatyczne ½” z najmocniejszej linii „Power Line”, które charakteryzują się najwyższymi parametrami pracy oraz odpornością na uszkodzenia.

Klucz z linii „Power Line” w promocyjnej cenie

Klucz PneutecKlucz pneumatyczny ½” firmy Pneutec, model UT 8180 – powszechnie używany jest w warsztatach samochodów osobowych i dostawczych, gdzie wymagana jest duża elastyczność pracy urządzenia przy wykorzystaniu dużej siły. Przednia obudowa klucza wykonana jest z aluminium ciśnieniowego, ergonomiczna rękojeść pokryta jest specjalnym tworzywem ułatwiającym pracę przy zabrudzonych rękach oraz w niskich temperaturach. UT 8180 jest najsilniejszym kluczem ½” w swojej klasie dysponując maksymalnym momentem obrotowym: 1.170,- Nm.

Cechy produktu:

  • Odprowadzanie zużytego powietrza do dołu
  • Obudowa z tworzywa sztucznego i aluminium
  • Zbędne wibracje i hałasy zredukowane do minimum
  • Posiada obrotowe przyłącze powietrza o 360°
  • Możliwość ustawiania obrotów w prawo i w lewo na 4 poziomach
  • Moment załamania: 1.720 Nm
  • Maksymalny moment obrotowy: 1.170 Nm

 

Obecnie klucz ½” wraz z kompletem nasadek (5 sz długich SW 13,15,17,19,21 oraz krótkich SW 13,15,17,19,21) jest dostępny w ofercie Profit w cenie promocyjnej netto: 1.100.- zł + Vat.

W ofercie znajduje się również wiele innych kluczy pneumatycznych ½” oraz 1” oraz wszelkiego rodzaju wyposażenie dodatkowe jak nasadki w kompletach i pojedynczo.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Montażownica Hofmann z Certyfikatem  VW
Montażownica Hofmann z Certyfikatem VW

Koncern Volkswagen nadał swój certyfikat urządzeniu do montażu opon firmy Hofmann – model Monty 8600 VW i umieścił je w swoim wykazie maszyn pod oznaczeniem VAS 6824. Monty 8600 – najnowsza montażownica firmy Hofmann z Certyfikatem VW Firma Profit Romuald Lange z Poznania jest importerem urządzeń firmy Hofmann W – T GmBH, należącym do grupy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!