Promocja “OBD za 100 zł”

1 grudnia 2004, 0:00

W firmie SOSNOWSKI trwa promocja skierowana do wszystkich użytkowników skanerów OBD AMX 550 i AMX 530 oraz użytkowników serwisu www.sosnowski.pl . Każdy kto prześle do firmy Sosnowski informacje na temat złącza OBD w czterech modelach samochodów otrzyma 100 zł (netto). Zdobyte w ten sposób informacje pozwolą na stworzenie w przyszłości bazy danych zawierającej takie informacje jak: położenie gniazda OBD, protokół transmisji, model pojazdu, rok produkcji, zdjęcie złącza itp. Z bazy tej bezpłatnie będą mogli korzystać wszyscy zainteresowani posiadacze testerów diagnostyki pokładowej . Szczegóły promocji
Promocja “OBD za 100 zł”
Firma SOSNOWSKI z Gdańska jest dostawcą cieszących się dużym powodzeniem na rynku skanerów OBDII/EOBD serii AMX. Testery te oferowane od kilku lat są powszechnie spotykane w serwisach i stacjach kontroli pojazdów w Polsce, spotkały się również z dużym zainteresowaniem za granicą. Urządzenia te są ciągle modernizowane, a wszystkie zmiany i udoskonalenia w testerach mogą być wprowadzane tylko dzięki stałym kontaktom z użytkownikami (np. jako pierwsze testery wyposażone zostały w procedurę upraszczającą sposób badania układu OBD na stacjach kontroli pojazdów).
Firma SOSNOWSKI, oprócz sprzedaży skanerów zajmuje się również popularyzacją tematyki związanej z diagnostyką pokładową. Robi to m.in. poprzez swoją stronę internetową www.sosnowski.pl, gdzie sprawom OBDII/EOBD poświęca się cały wydzielony dział zwany OBDII/EOBD.
]1[
(strona startowa firmy SOSNOWSKI)
W tym miejscu zainteresowani znajdą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a gdy nie znajdą satysfakcjonujących ich wyjaśnień – mogą zadać na stronie własne pytanie. Po kilku godzinach, a najpóźniej po kilku dniach na stronie WWW pojawi się odpowiedź, natomiast zadający pytanie otrzyma odpowiedź e-mailem.
Do codzienności w firmie SOSNOWSKI należy organizacja szkoleń. Część szkoleń organizowana jest samodzielnie w siedzibie firmy, a część wspólnie z ośrodkami szkolenia diagnostów z całej Polski. W szczególności szkolenia z zakresu obsługi skanerów OBD cieszą się wyjątkową frekwencją. W ciągu 2004 roku (do połowy listopada) przeszkolono ponad 2000 diagnostów.
Z tych wszystkich doświadczeń, samodzielnych badań i ciągłych kontaktów z diagnostami i mechanikami zajmującymi się diagnostyką OBD zebrano wiele cennych opinii na temat problemów, jakie najczęściej napotykają diagności i mechanicy. Problemy te można opisać w kilku punktach, są wśród nich:
– problemy z znalezieniem złącza OBD
– problemy z interpretacją wyników kontroli
– niespełnienie przez sterowniki układów napędowych dyrektywy 98/69/EC
– brak jednoznacznych przepisów definiujących postępowanie z samochodem zasilanym gazem
– brak przepisów dotyczących pojazdów zasilanych silnikami wysokoprężnymi
Problemy te dotyczą wszystkich krajów, w których wprowadzono obowiązek kontroli OBD.
Wychodząc naprzeciw potrzebom diagnostów firma SOSNOWSKI odpowiada na większość dręczących diagnostów pytań na swoich stronach internetowych.
Unikalnym na skalę europejską jest katalog OBD znajdujący się na stronie: www.sosnowski.plhttps://www.sosnowski.plhttps://www.sosnowski.pl/obd
]2[
(klasyfikacja lokalizacji złącz OBDII/EOBD na stronach internetowych firmy SOSNOWSKI)
Znajduje się tam baza danych klasyfikująca lokalizację gniazd złącza OBDII/EOBD w poszczególnych markach i modelach pojazdów oraz podająca podstawowe informacje o systemie OBD zaimplementowanym w samochodzie. Zamieszczone są tam następujące informacje:
– położenie gniazda OBD
– protokół transmisji
– model pojazdu
– rok produkcji i pojemność silnika
– czy złącze jest zakryte czy odkryte
– zdjęcie złącza
]3[
Baza ta jest tak skonstruowana, że umożliwia klientom – diagnostom na umieszczanie informacji na ten temat bezpośrednio na stronach WWW. Każdy z posiadaczy testerów AMX może dokonać wpisów, a następnie sam będzie mógł korzystać z bazy danych stworzonej wspólnie przez posiadaczy testerów AMX.
W związku z tym firma SOSNOWSKI ogłasza zupełnie nową akcję promocyjną skierowaną do:
Użytkowników serwisu
www.sosnowski.pl
Obecnych i przyszłych użytkowników skanera OBD AMX 530 lub 550

Promocja polega na tym, że za każde 4 nowe i nie powtarzające się wpisy do bazy danych firma SOSNOWSKI będzie płacić 100 zł netto. Szczegóły tej promocji dostępne są na stronach www.sosnowski.plhttps://www.sosnowski.plhttps://www.sosnowski.pl/obd
Użytkownicy skanerów OBD serii AMX mają szansę odzyskać sporą część wydatków jakie ponieśli na ich zakup, natomiast stworzony w ten sposób katalog stanie się dobrem wspólnym, z którego będą mogli skorzystać bezpłatnie wszyscy zainteresowani posiadacze testerów diagnostyki pokładowej.
Szczegóły na www.sosnowski.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!