Zimowe promocje w Le-Gum

12 grudnia 2012, 15:28

Le-Gum wprowadza nowe akcje promocyjne. W jednej z nich można korzystnie wymienić starą montażownicę na nową, w drugiej kupić taniej stację do obsługi klimatyzacji.

Stacje do obsługi klimatyzacji – promocja

Le-GumOd 6 do 31 grudnia 2012 r., bądź do wyczerpania zapasów, klieci Legum mogą kupić taniej następujące stacje do obsługi klimatyzacji:

  • Alfa9 ECK 2500 HD + Saniflux – 10 000 zł (dawna cena 12 000 zł)
  • Alfa9 ECK 2500 HD – 8 000 zł (dawna cena 10 000 zł)

Nowa montażownica od Le-Gum

Zimowe promocje w Le-Gum Do dnia 31 grudnia 2012 r. trwa także promocja Le-Gum, dotycząca wymiany używanych montażownic do obsługi kół ciężarowych i OTR, na fabrycznie nowe montażownice uznanych marek M&B, Space i Cormach.

Ich zakres pracy zawiera się w przedziale od 11-56 cali. Dystrybutor zapewnia przy tym 24 miesięczną, bezwarunkową gwarancję oraz serwis pogwarancyjny. Parametry wymiany uzgadniane będą indywidualnie, w oparciu o stan maszyny eksploatowanej przez klienta.

Dla klientów zainteresowanych specjalistycznymi montażowniami do obsługi OTR, dystrybutor przygotował także ofertę kilku regenerowanych urządzeń marki BOXER KING serii 58 (4-58 cali).

 

Więcej informacji na temat akcji promocyjnych Le-Gum można znaleźć na załączonych ulotkach lub na stronie internetowej dystrybutora.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Promocja urządzeń do ogumienia Le-Gum
Promocja urządzeń do ogumienia Le-Gum

Do 1 sierpnia w firmie Le-Gum trwa promocja urządzeń do ogumienia (montażownicy i wyważarki), zorganizowana z okazji odbywającego się w Polsce EURO 2012. Oferta obejmuje dwa produkty: Montażownicę M&B TC 522 PG z przystawką TECNOHELP do opon niskoprofilowych, typu run-flat. Cena urządzenia to 11 500 zł netto. Parametry techniczne: Ciężar: 220 kg Blokowanie obręczy zewnątrz: […]

Geometria Matrix – nowość Le-Gum na rok 2013
Geometria Matrix – nowość Le-Gum na rok 2013

Jedną z nowości w ofercie produktowej firmy Le-Gum na nadchodzący rok jest urządzenie do diagnostyki i ustawiania geometrii układu zawieszenia o nazwie Matrix ARS 680 WS. Jest to nowa odsłona tego modelu. Matrix ARS 680 WS w ofercie Le-Gum Najnowsza wersja charakteryzuje się zmienionym rozmieszczeniem elementów składowych i ergonomią użytkowania. Pomiar dokonywany jest z użyciem […]

Nowe urządzenie do trójwymiarowego pomiaru geometrii kół w ofercie Le-Gum
Nowe urządzenie do trójwymiarowego pomiaru geometrii kół w ofercie Le-Gum

Oferta firmy Le-Gum poszerzyła się o urządzenie do trójwymiarowego pomiaru geometrii kół. Jest to produkt marki Space, wchodzącej w skład koncernu Ravaglioli. Demonstracje działania urządzenia Space w Le-Gum Le-Gum przygotował dla swoich klientów demonstracyjne egzemplarze nowego urządzenia. Do dyspozycji przeznaczono jedną z bardziej rozbudowanych wersji ARP3DHP.B. Pozwala ona na wykonywanie szybkich i precyzyjnych pomiarów. Konstrukcja […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!