Nowy odkurzacz akumulatorowy od Würth

20 stycznia 2021, 12:54

Odkurzacz AMTS 18 L Compact M-CUBE® to nowy produkt w ofercie Würth Polska. Urządzenie jest przeznaczone do pracy na sucho w każdej sytuacji, w której potrzebna jest nieograniczona mobilność i praca bez możliwości podłączenia do prądu.

Bezprzewodowy odkurzacz warsztatowy

Odkurzacz jest wyposażony w akumulator 18V M-CUBE®, odpowiedni do wszystkich elektronarzędzi z serii 18V M-CUBE®. Ma dwa poziomy mocy ssania: MAX lub ECO, dzięki którym możliwy jest wybór trybu pomiędzy gospodarowaniem energią lub maksymalnym poziomem pracy. Półautomatyczny system oczyszczania filtra gwarantuje stałą moc ssania. Klasa filtra L oznacza, że 99% pyłów jest filtrowanych zgodnie z normą EN 60335-2-69.

Obudowa z gumowymi podkładkami zapewnia stabilność nawet na nierównej powierzchni. Komfort użytkowania umożliwia rączka wyłożona wykładziną oraz pasek na ramię do wygodnego przenoszenia. Wąż ssący ma długość 2,5 m. Odkurzacz posiada praktyczne, zintegrowane miejsca na dysze szczelinowe.

Bezprzewodowy odkurzacz warsztatowy

Nowe urządzenie od Würth Polska przeznaczone jest do czyszczenia i odkurzania na sucho. Posiada także funkcję wydmuchu do nawiewu i osuszania, a także umożliwia odsysanie pyłu, dzięki przyłączu do podłączenia pracujących elektronarzędzi.

Produkt jest dostępny w e-sklepie Würth, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!