Modułowy system przechowywania narzędzi od MILWAUKEE®

, 21 grudnia 2020, 9:59

Modułowy System Przechowywania PACKOUT™ to rozwiązanie MILWAUKEE® pomagające w przechowywaniu i transporcie narzędzi. Wyróżnia się możliwością dopasowania do potrzeb użytkowania i nieograniczoną mobilnością.

System umożliwia łączenie i wymienianie poszczególnych elementów z szerokiej oferty skrzyń, organizerów i toreb, dzięki którym można stworzyć ponad 100 kombinacji zestawu.

Podstawą systemu jest SKRZYNIA PACKOUT™ 1, wykonana z odpornych na uderzenia polimerów, z kołami 9″, umożliwiającymi jazdę po każdej nawierzchni. Skrzynia jest przenośna, a także wytrzymała i można w niej transportować do 113 kg materiałów. Pełną kontrolę podczas transportu zapewnia wbudowana i bardzo wygodna rękojeść.

Każda ze skrzyń narzędziowych i organizerów w systemie PACKOUT™ jest wykonana z odpornych na uderzenia polimerów, tak jak jego podstawa. Kategoria ochrony IP65 zabezpiecza poszczególne elementy przed deszczem, brudem, a także przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Poszczególne produkty posiadają także dodatkowe rozwiązania zapewniające  wytrzymałość. Plecaki i torby zostały wykonane z nylonu balistycznego 1680D i posiadają metalowe zapięcia, suwaki i zatrzaski. Dodatkowo odpinane pasy na ramiona umożliwiają wygodne przenoszenie.

Wszystkie elementy mają ujednolicony system mocowania, dzięki czemu można stworzyć jeden łatwy w transporcie zestaw. Organizery wyposażone są w kosze, które można zamontować w dowolnie wybranym miejscu. Specjalnie uktszałtowana pokrywa zabezpiecza przed przemieszczaniem się ich zawartości podczas transportu.

W ofercie PACKOUT™ znajduje się wózek, płyta montażowa, krata oraz wiele różnych skrzyń, toreb, plecaków, organizerów i wkładów piankowych, umożliwiających stworzenie zestawu.

Kompaktowa skrzynia PACKOUT™ ma podstawę o połowie szerokości normalnej skrzyni i wysokość równą 3 organizerom średnim (lub 2 średnim i 2 slim). Jej maksymalny udźwig to 34 kg. Została wyposażona w szybkie w regulacji przegródki, umożliwiające w pełni konfigurowalną organizację narzędzi i akcesoriów. Wyjmowana taca pozwala na wygodne przechowywanie mniejszych akcesoriów i narzędzi ręcznych.

Natomiast skrzynia termoizolacyjna PACKOUT™ utrzymuje niską temperaturę do 30 godzin, dzięki ochronie IP65 nie przecieka i nie pozwala, aby do środka dostał się pył. Posiada także wbudowany otwieracz do butelek.

Dzięki kreatorowi internetowemu można sprawdzić i wybrać odpowiednie elementy PACKOUT™ tak, aby stworzyć zestaw odpowiadający na indywidualne potrzeby: https://packout.milwaukeetool.eu/pl/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!