Nowy katalog odzieży roboczej MEWA

7 września 2020, 14:42

W swoim najnowszym katalogu MEWA prezentuje zaktualizowaną ofertę ubrań roboczych i artykułów bhp. Stanowią one uzupełnienie palety produktów, które można wynająć od firmy.

Katalog wyrobów 2020/21 oferuje na 272 stronach wyposażenie dostosowane do każdej sytuacji: do prac wykonywanych wewnątrz jak i na zewnątrz, w dzień i w nocy, wyroby chroniące przed wysokimi temperaturami, zimnem i deszczem. W ofercie znaleźć można obuwie i rękawice ochronne, odzież ochronną, jak też artykuły przeznaczone do ochrony oczu, słuchu, głowy i dróg oddechowych. Można także zamówić koszulki polo, koszule, kurtki softshellowe i kurtki przeznaczone do noszenia w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Nowość w oferowanym asortymencie stanowi m.in. obuwie ochronne firmy Steitz Secura z indywidualnym systemem absorpcji energii podczas chodzenia oraz rękawice montażowe firmy Wonder Grip. Są także nowości w ramach własnej firmowej marki Korsar. Znane marki, takie jak Puma, Elten, Ansell i Hakro, oferują zarówno znane produkty, jak też szereg nowości.

MEWA służy wsparciem dla klientów przy wyborze odpowiednich produktów, takim jak optymalnie dopasowanie obuwia ochronnego czy dobór prawidłowych rękawic ochronnych. Eksperci firmy podziela się swoją wiedzą również na temat ochrony skóry czy ochrony dróg oddechowych. Na życzenie klienta produkty mogą być zaopatrzone w jego wyszywane lub nadrukowane logo.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

𝗪𝗮𝗹𝗮𝘀𝘇𝗸𝗼𝗕𝗛𝗣, 22 września 2020, 11:23 0 0

"na temat ochrony skóry" czego ciała, twarzy czy tylko dłoni. W kontekście odzieży roboczej, rakwic czy środków czystości.

Odpowiedz