Precyzyjna wyważarka Hofmann Geodyna Optima II

3 października 2011, 19:04

W ofercie firmy Profit dostępna jest nowa wyważarka Hofmann Geodyna Optima II, zaawansowane urządzenie do diagnozowania problemów związanych z zakłóceniami powodowanymi przez toczenie się koła.

Nowoczesne samochody, osiągające coraz wyższe prędkości, wymagają coraz lepiej wyważonych kół i eliminacji drgań spowodowanych niedoskonałościami kształtu felgi i opony. Aby to uzyskać, układ opona-felga musi być precyzyjnie zdiagnozowany. Każde pęknięcie, wybrzuszenie, płaski obszar na oponie może prowadzić do groźnych wypadków.

Oprogramowanie Optima czyni urządzenie łatwym w obsłudze, zaś bezdotykowy pomiar i analiza koła minimalizują możliwość błędów i błędnych interpretacji wyników. Elektromechaniczny uchwyt koła Power Clamp, ramię Geodata i laserowa technika pomiaru pozwalają osiągać wysoką wydajność i precyzję. Technika laserowa i pakiet SAF&GO pozwalają uniknąć ryzyka uszkodzenia koła oraz błędów urządzenia.

Wyważarka Hofmann Geodyna Optima II to w pełni automatyczne i bezdotykowe urządzenie do diagnozy i wyważania kół. Optima II łączy precyzyjne wyważanie z przestrzenną diagnozą opartą na świetle laserowym. Może nawet prognozować zużycie opon.

 

Więcej informacji w firmie Profit: www.profit-hofmann.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Dębica S.A. wśród największych firm Europy Środkowo-Wschodniej
Dębica S.A. wśród największych firm Europy Środkowo-Wschodniej

Dębica S.A. jest jednym z największych przedsiębiorstw Europy Środkowo-Wschodniej, według rankingu Europa 500, „Rzeczypospolitej”. To kolejne w tym roku wyróżnienie dla spółki, po tytule lidera branży oponiarskiej w Polsce oraz czołowej pozycji w rankingu największych eksporterów Podkarpacia. W rankingu „Lista 500” „Rzeczpospolitej” Dębica S.A. zajęła 37. lokatę pod względem udziału eksportu w całości sprzedaży (71,9 proc.), […]

Zestaw urządzeń Italcom ER 80 + XT 980A + E58
Zestaw urządzeń Italcom ER 80 + XT 980A + E58

Firma Italcom prezentuje promocyjny zestaw do wymiany opon oraz geometrii kół samochodowych. Składa się on z wyważarki ER80 wyposażonej w dotykowy wyświetlacz LED, półautomatycznej montażownicy XT 980A oraz urządzenia do geometrii E58. Zestaw ten oferowany jest w promocyjnej cenie 34 000 zł netto Specyfikacja: Wyważarka ER 80: Nowoczesna wyważarka z dotykowym wyświetlaczem LED, Laserowe wskazanie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!