Porady i schematy na ekranie testera B-Touch

9 września 2011, 16:22

B-Touch PEDIA, 120. wersja oprogramowania do testera B-Touch, otwiera nowe możliwości w zakresie diagnostyki samochodowej: Umożliwia dostęp do dużej bazy danych, pomocnych przy diagnostyce i naprawie pojazdu.

Wzorowana na sprawdzonej Autodacie, zawiera mnóstwo porad, schematów elektrycznych, danych nominalnych, opisów budowy i działania poszczególnych podzespołów. Wszystkie informacje są dostępne w języku polskim na ekranie testera bez konieczności korzystania z zewnętrznego komputera.

Każdy użytkownik B-Toucha może sam się przekonać o zaletach integracji testera z bazą danych PEDIA – wersja 120 daje możliwość darmowego 20-krotnego otwarcia bazy i skorzystania z zawartych w niej informacji.

Szczegóły w firmie Italcom: www.italcom.com.pl, tel. 691 910 612.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Aktualizacja oprogramowania IDC4 wersja 44 CAR
Aktualizacja oprogramowania IDC4 wersja 44 CAR

TEXA wydała aktualizację 44 Car oprogramowania IDC4 w podstawowych wersjach językowych dla osób posiadających abonamenty TEXPACK. Nowa wersja poszerzyła informacje dotyczące 834 pojazdów w 39 różnych markach, szczególnie Audi, Dodge, Hyundai , Kia, Jeep i Mitsubishi. Oprogramowanie proponuje 190 nowych systemów i ponad 100 zaktualizowanych, z możliwością odczytu parametrów, błędów i funkcji aktywacji/regulacji. Ponadto dużą […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!