Odliczanie do Targów Techniki Motoryzacyjnej

22 kwietnia 2011, 0:00

Nowoczesne rozwiązania technologiczne, maszyny i urządzenia dla przemysłu motoryzacyjnego i interesujące wydarzenia towarzyszące – to wszystko będzie można znaleźć na Targach Techniki Motoryzacyjnej TTM 2011, które odbędą się już w dniach 12 – 15 maja w Poznaniu.


Podczas targów będzie można zobaczyć wszystko, co wiąże się z wyposażeniem warsztatów samochodowych, blacharskich oraz lakierniczych – urządzenia diagnostyczne, części samochodowe, podzespoły, elektronikę motoryzacyjną i narzędzia warsztatowe. Coś dla siebie znajdą również przedstawiciele myjni samochodowych, stacji benzynowych oraz firm zarządzających flotami pojazdów. Producenci zaprezentują ponadto urządzenia alarmowe i blokady, materiały eksploatacyjne, akcesoria samochodowe oraz środki do konserwacji i pielęgnacji pojazdów.

Swoje produkty pokaże blisko 300 wystawców z 12 krajów. Będą tam zarówno liderzy rynku, jak i producenci, którzy swoje produkty na targach w Poznaniu pokażą po raz pierwszy.

Zgłoszonych zostało blisko 150 nowości rynkowych, między innymi: narzędzia i urządzenia wykorzystywane w warsztatach samochodowych, pojedyncze urządzenia kontrolne i pomiarowe, części i podzespoły samochodowe, akcesoria samochodowe oraz urządzenia czyszczące i konserwujące.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014 – zapowiedź
Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014 – zapowiedź

Wiosną przyszłego roku czeka nas wielkie wydarzenie branżowe. Targi Techniki Motoryzacyjnej to największa polska wystawa m.in. sprzętu do napraw, wyposażenia warsztatów i części zamiennych. Zostaliśmy wyłącznym internetowym patronem medialnym tego wydarzenia. TTM 2014 Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze spotkanie branży motoryzacyjnej w Polsce i tej części Europy. Już w marcu, w samym sercu Poznania, zobaczyć […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!