Urządzenia warsztatowe z Italcomu

9 kwietnia 2003, 0:00

Firma Italcom z Katowic (Kompleksowe Wyposażenie Serwisów Samochodowych) wprowadziła do swojej oferty nowoczesne, w pełni automatyczne urządzenie do obsługi klimatyzacji ECK 2000 wymagające minimalnej ilości czynności obsługowych.
Podstawowe czynności, które wykonuje:
usuwanie czynnika z odseparowaniem oleju,
wytworzenie podciśnienia w układzie,
test szczelności układu klimatyzacji,
wprowadzenie oczyszczonego czynnika do układu klimatyzacji
wprowadzenie świeżego oleju do obiegu.
Dozowanie oraz usuwanie oleju następuje automatycznie. Urządzenia wyposażone są w drukarki oraz cyfrowe wyświetlacze.
Obsługa ECK 2000 jest wyjątkowo prosta. Zadajemy żądane wartości (ilość odzyskanego czynnika, czas wytwarzania podciśnienia, ilość czynnika wprowadzanego do układu), reszta wykonywana jest automatycznie. Także wtłaczanie świeżego oleju do układu wykonywane jest w pełni automatycznie dzięki dodatkowej wadze mierzącej ilość oleju odzyskanego. Urządzenie samo prowadzi obsługującego krok po kroku. ECK 2000 wyposażona jest w unikalną funkcję samodiagnozy (można przeprowadzić test działania poszczególnych faz obsługi klimatyzacji). Bieżące parametry takie jak ciśnienie w układzie, czy ilość czynnika w butli wyświetlane są na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym. Wszystkie niezbędne informacje na temat przebiegu obsługi klimatyzacji można wydrukować w postaci raportu (także przebiegi ciśnień po stronie niskiego i wysokiego ciśnienia). W opcji urządzenie wyposażone jest w automatyczny podajnik barwnika UV oraz tester układu klimatyzacji typu Sherlock.
W kwietniu Italcom proponuje wyjątkowo atrakcyjne ceny na wszystkie urządzenia do obsługi klimatyzacji (szczegóły T. Jurecki tel. (032) 204-35-13)

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!