Auto Land Expo 2018 za nami – relacja

9 października 2018, 14:00

W miniony weekend mazurska Ostróda stała się miejscem spotkania specjalistów z branży motoryzacyjnej. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji z targów Auto Land Expo.

Organizatorem targów był Auto Land Polska – dystrybutor części zamiennych z Olsztyna. Była to już siódma edycja tej imprezy, w której tym razem wzięło udział niemal 80 wystawców polskich i zagranicznych. Targi odbyły się w nowoczesnym obiekcie targowym Expo Mazury, który na 16 000 m kw pomieścił tłumy miłośników motoryzacji.

Podczas targów zaprezentowali się producenci części i akcesoriów motoryzacyjnych, jednak dużo miejsca zajmowały także stoiska firm z branży warsztatowej. Zwiedzający mogli się zapoznać między innymi z dużą ofertą montażownic i wyważarek do ogumienia, które oferowane były w specjalnych cenach targowych. Na targach zaprezentowało się również wiele firm zajmujących się wyposażeniem warsztatowym.

Na gości czekały także liczne atrakcje – pokazy stuntu motocyklowego i skoków na motocyklach crossowych, drift ciężarówką i prezentacje pojazdów monster truck 4×4. Zwiedzający mogli także obejrzeć z bliska samochody zabytkowe, a także dla kontrastu samochody, które dopiero wyjechały z salonu samochodowego.

Organizator zaprosił na targi swoich klientów, dzięki czemu udział w targach wzięły osoby faktycznie zainteresowane ofertą i gotowe do prowadzenie konkretnych rozmów biznesowych. Docenili to wystawcy, którzy chwalili jakość rozmów przeprowadzanych na stoiskach i merytoryczne podejście zwiedzających.

Targi Auto Land odbyły się 6 października 2018 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Belzebub, 27 grudnia 2018, 8:53 0 0

Były fajne hostessy?;)

Odpowiedz