LEDinspect PRO Slimline 280 Motoinnowacją 2017 roku

10 października 2017, 9:38

Spośród sześciu produktów, zakwalifikowanych do finału konkursu Motoinnowacje 2017, uczestnicy tegorocznych targów Inter Cars zdecydowali, że lampa OSRAM LEDinspect PRO Slimline 280 jest najlepszym produktem w kategorii wyposażenie warsztatu.

Właściwe oświetlenie to podstawa dobrze wykonanej pracy przy naprawach samochodów. Często jednak do robót wykonywanych w miejscach zacienionych same sufitowe oprawy nie wystarczą. Wówczas z pomocą przychodzą wydajne, funkcjonalne i trwałe lampy inspekcyjne w technologii LED. Niezależnie od tego czy mechanik sprawdza podwozie pojazdu na kanale diagnostycznym, korzysta z podnośnika lub zagląda głęboko do komory silnika, lampy inspekcyjne zapewniają odpowiednie światło. Można ich używać mocując bezpośrednio do pojazdu za pomocą wbudowanego magnesu lub haczyka.

Wyróżniona w konkursie Motoinnowacje 2017 lampa LEDinspect PRO Slimline 280 zapewnia światło o bardzo dużym natężeniu. Dziesięć diod zamontowanych w rzędzie o łącznym strumieniu świetlnym wynoszącym 280 lumenów i temperaturze barwowej 6000 K, idealnie oświetla miejsce pracy przy i w samochodzie. Górną część lampy można regulować w zakresie 180 stopni tak, aby światło można było skierować dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Magnes i uchwyt czynią ją idealnym rozwiązaniem do wykonywania zadań, do których trzeba mieć wolne obie ręce. Wyświetlacz z przodu lampy wskazuje stan naładowania akumulatora, który może działać aż do czterech godzin przy pełnej mocy światła, a w trybie latarki nawet przez osiem godzin. Akumulator można łatwo naładować poprzez port USB lub za pomocą ładowarki dostarczanej w komplecie. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją.

LEDinspect PRO Slimline jedną z wielu lamp, wchodzących w skład portfolio produktów do oświetlenia warsztatowego OSRAM. W ofercie znajdują się urządzenia zarówno do zastosowań profesjonalnych jak i do drobnych napraw w samochodzie. Wszystkie lampy wyposażone są w trwałe diody o wysokiej mocy, dzięki czemu zapewniają optymalne oświetlenie w nawet najwęższych szczelinach i najtrudniej dostępnych miejscach. Dodatkową zaletą jest solidna konstrukcja, ergonomiczny kształt i obudowa odporna na zanieczyszczenia. Lampy zasilane są z baterii lub akumulatorów, dzięki czemu zapewniają wygodę podczas pracy. W zależności od modelu, produkty objęte są 2 i 3-letnią gwarancją.

Cała oferta lamp warsztatowych OSRAM dostępna na stronie: https://www.osram.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!