Nowa seria urządzeń od ELKUR

, 20 września 2017, 13:48

Firma ELKUR wprowadziła do oferty nową serię urządzeń marki ELPRO. Urządzenia ELPRO to przede wszystkim podnośniki warsztatowe oraz urządzenia do obsługi ogumienia, tj. montażownice i wyważarki do samochodów osobowych. 

Z czasem urządzenia te obejmą pozostałe grupy urządzeń warsztatowych. Montażownice i wyważarki z grupy ELPRO posiadają roczną gwarancją oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W zależności od ceny i możliwości obsługowych dostępne są urządzenia od modeli stosunkowo prostych, do maszyn bardzo skomplikowanych w budowie i obsłudze. Są to urządzenia manualne, półautomatyczne oraz automatyczne, wyważarki 2D lub 3D oraz montażownice z przystawką do opon niskoprofilowych.

Zakup konkretnego modelu powinien być dopasowany do przewidywanych potrzeb i ceny (wielkości warsztatu, prowadzonej organizacji pracy, rodzaju najczęściej obsługiwanych kół, liczby stanowisk obsługowych itp.). Różnice w budowie tych maszyn, a w związku z tym i cenie zakupu przekładają się bezpośrednio na wygodę i komfort pracy oraz czas wykonywania poszczególnych operacji obsługowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

johny, 3 października 2017, 9:30 0 0

czy ktoś wie gdzie można to zakupić ?

Odpowiedz

Edi85, 3 października 2017, 9:58 0 0

Kolega ostatnio nabył taki secik, ponoć rewelka jak na te pieniążki :D Sam sie zastanawiam

Odpowiedz