Promocja urządzenia Geoliner 650

17 czerwca 2009, 0:00

Najnowszy model urządzenia do kontroli i regulacji geometrii – Geoliner 650 firmy Hofmann W-T pracujący w technologii 3D jest już dostępny w trzech konfiguracjach w zależności od posiadanego stanowiska w warsztacie samochodowym.

Urządzenie posiada wszystkie techniczne parametry poprzednich modeli urządzeń pracujących w systemie 3D, takich jak Geoliner 670 czy 680 a ponadto wprowadzono nowe możliwości. Geoliner 650 lift (z podnośnikiem kamer) wykorzystuje komputerowo wspomaganą i opartą na modelowaniu trójwymiarowym metodę rozpoznawania obrazu, która umożliwia precyzyjne otrzymanie wyników pomiaru geometrii wszystkich czterech kół pojazdu w bardzo krótkim czasie – nie przekraczającym 5 min.

Zastosowane głowice pasywne nie posiadają elementów elektroniki i są identyczne jak w poprzednich modelach. Przekaz danych odbywa się bezprzewodowo a stanowisko na który dokonywany jest pomiar nie musi być idealnie wypoziomowane. Program w Geolinerze 650 prowadzi automatycznie obsługującego urządzenie przez kolejne etapy, co powoduje jego łatwość w obsłudze, a operator przeprowadza kolejne czynności zgodnie z zaleceniami na monitorze.

Geoliner 650 w stosunku do poprzednich modeli został zmodyfikowany pod względem budowy szafki sterowniczej, która może zostać zamontowana bezpośrednio do słupa pionowego kamer lub stać obok. Przyjęta ergonomiczna budowa umożliwia zastosowanie urządzenia w warsztatach nie dysponujących zbyt dużą powierzchnia.

Baza danych pojazdów zawiera aż 25000 różnych modeli z ostatnich 25 lat, ruchome kamery oraz szybka i prosta obsługa bazująca na zasadach oprogramowania intuicyjnego są dodatkowym atutem urządzenia.

Wyposażenie standardowe:
1. uchwyty na koła umożliwiające zamontowanie głowic pasywnych dla obręczy o zakresie 11 -22”
2. Blokada pedału hamulca
3. Blokada koła kierownicy
4. głośnik

5. kolorowa drukarka
6. Monitor TFT 17”
7. Komputer PC z systemem operacyjnym Windows
8. Kamery -2 szt
9. Belka poprzeczna z kamerami zamocowanymi na specjalnym podnośniku dla wersji Geoliner 650 lift.

Urządzenie Geoliner 650 lift do 04.07.2009 dostępne będzie w cenie promocyjnej. Szczegóły promocji u przedstawiciela firmy Hofmann – w firmie PROFIT Romuald Lange pod nr tel.: 061/8630-707

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!