Tester do badania przepuszczalności światła AMX 710

21 kwietnia 2004, 0:00

Firma Z.U.H. Sosnowski wprowadziła do swej oferty tester do badania przepuszczalności światła szyb samochodowych o nazwie AMX 710. Jest on poręcznym, przenośnym miernikiem wykorzystującym nowoczesną optyczną technikę pomiaru wraz z cyfrową obróbką sygnału zrealizowaną w technice mikroprocesorowej. Umożliwia kontrolę oszkleń bezbarwnych, barwionych lub pokrytych folią zaciemniającą oraz szyb z pokryciami uszlachetniającymi, zamontowanych w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach oraz ciągnikach rolniczych. Znajduje zastosowanie w stacjach diagnostycznych, jak również podczas rutynowych kontroli drogowych uprawnionych służb.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 05.12.2003 (Dz.U.215 z 2003) urządzenie takie będzie od 1.07. 2004 obowiązkowym wyposażeniem Stacji Kontroli Pojazdów.
Przyjazne oprogramowanie w języku polskim umożliwia szybki i czytelny odczyt informacji. Na wyświetlaczu pojawiają się komunikaty, dzięki którym w łatwy i szybki sposób można przeprowadzić badanie.
Więcej informacji na temat testera AMX 710 znajduje się na stronie www.sosnowski.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!