Nowe moduły dla tabletu AXONE Nemo od TEXA

, 7 czerwca 2017, 9:46

Moduł Ethernet Broad R i DoIP/LAN umożliwia podłączenie się do pojazdów, które stosują diagnostykę zgodną z AXONE NEMO.

Tablet AXONE Nemo, po światowej premierze, która odbyła się w ubiegłym roku na targach Automechanika we Frankfurcie, w Bolonii zaprezentowany został z nowymi akcesoriami. AXONE Nemo to wielozadaniowe narzędzie diagnostyczne. Konstrukcja urządzenia pozwala na stosowanie wymiennych modułów magnetycznych, poszerzających funkcjonalność urządzenia. Nowością jest miedzy innymi moduł Ethernet Broad R i DoIP/LAN oraz moduł Termowizyjny.

Umożliwia podłączenie się do pojazdów, które stosują diagnostykę zgodną z normą ISO 13400, znaną również pod nazwą DOIP ( „Diagnostic over Internet Protocol”) i daje pełny dostęp do diagnostyki, dzięki podwójnemu portowi PC LAN i BroadR-Reach.

Moduł Termowizyjny

Moduł umożliwia przeprowadzenie precyzyjnych pomiarów termowizyjnych, wychwytujących pełne spektrum temperatur obserwowanego obszaru pomiarowego, bez wchodzenia w kontakt z mierzonymi elementami. Bezpośrednio na ekranie urządzenia uzyskujemy obraz komponentów i choćby występującego zwarcia elektrycznego generującego ciepło.

Jego zastosowanie jest bardzo szerokie, ponieważ umożliwia kontrolę na przykład: temperatury i przepływu powietrza w kabinie pojazdu, skrzynki przekaźników i bezpieczników, ogrzewania tylnej szyby i lusterek, podgrzewanych foteli, temperatury nagrzewnicy, systemu uszczelek drzwi i wielu innych.

Charakterystyka AXONE Nemo, plasuje go w czołówce narzędzi diagnostycznych. Można go uzupełnić o oprogramowanie IDC5 oraz usługi TEXA APP oraz CALL CENTER. Bezpośrednio z AXONE Nemo można skorzystać z PASS-THRU.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!