Tester OBDII/OBD AMX550

7 kwietnia 2004, 0:00

Tester AMX 550 znajdujący się w ofercie firmy Z.U.H. Sosnowski jest obecnie jedynym dostępnym na rynku tego typu urządzeniem, posiadającym certyfikat Instytutu Transportu Samochodowego.
Służy do odczytywania informacji z pokładowych systemów diagnostycznych, zgodnych ze standardami OBDII/EOBD. Urządzenie umożliwia również komunikację i odczyt informacji diagnostycznych ze sterowników pojazdów koncernów Daewoo-FSO i grupy Volkswagen, wyprodukowanych przed wprowadzeniem przepisów OBDII/EOBD. Pozwala także na kasowanie kodów usterek, zapamiętywanych w pamięci komputera pokładowego samochodu. Przyjazne oprogramowanie w języku polskim umożliwia szybki i czytelny odczyt informacji.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 05.12.2003 (Dz.U.215 z 2003) urządzenia te będą od 1.07 2004 obowiązkowym wyposażeniem Stacji Kontroli Pojazdów.
Przyrząd całkowicie skonstruowany i wykonany w Polsce zdobywa rynki Państw Unii Europejskiej dzięki swojej niezawodności i stosunkowo niskiej cenie.
Jest to aktualnie jedyny na rynku przyrząd posiadający funkcję automatycznej kontroli OBD na SKP. Funkcja ta jest wyjątkowo pomocna dla diagnostów, którzy nie mieli do czynienia z elektroniką samochodową. Prowadzi diagnostę “krok po kroku”. Przebieg kontroli odbywa się w różny sposób w zależności od otrzymanych rezultatów.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!