Nowe testery DeltaTech Electronics w Inter Cars

1 marca 2017, 13:56

Asortyment Inter Cars poszerzył się o nowe testery DeltaTech Electronics. To pierwsze modele urządzeń z serii smart, przeznaczone do konkretnych problemów spotykanych w każdym warsztacie samochodowym. Charakteryzuje je prosta i kompaktowa budowa, łatwa obsługa oraz atrakcyjna cena.

DBT-12 – tester akumulatorów

Tester DBT-12 pozwala bezpiecznie mie­rzyć napięcie, prąd rozruchowy, ocenić stan naładowania i wskazać stopień zużycia akumulatorów 12V. Może być też użyty jako woltomierz. Test instalacji samochodu daje możliwość zaawan­sowanej diagnozy układu ładowania i rozruchu. Dołączone oprogramowa­nie pozwala na przeglądanie wyników i wydruk raportów. Nowością jest tryb rejestracji umożliwiający wielogodzinny pomiar napięcia akumulatora.

SET-12 – tester elementów elektrycznych

Smart Electric Tester SET-12 dzięki pomiarom wartości elektrycznych – rezystancji, indukcyjności i pojemności – pozwala na sprawdzenie wielu komponentów pojazdów. Jest niezastąpiony w sytuacjach wykrywania zwarć w instalacji, kontrolowania stanu izolacji i problemów związanych z zawilgoceniem. Umożliwia elektryczne sprawdzenie elementów sterujących i wykonawczych, np. elektrozaworów, aktuatorów, czy cewek. Test izolacji na trzech zakresach napięcia 100, 250 i 500V pozwala na sprawdzenie wirników alternatorów.

SIT-12 – tester wtryskiwaczy

Smart Injector Tester SIT-12 służy do diagnozowania parametrów elektrycznych wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. We wtryskiwaczach elektromagnetycznych pozwala na sprawdzenie ich rezystancji z rozdzielczością 0,001Ω, pomiar indukcyjności i stanu izolacji. We wtryskiwaczach piezoelektrycznych umożliwia sprawdzenie pod wysokim napięciem stanu izolacji stosu oraz jego pojemności. Tester SIT-12 pozwala na szybką diagnozę, czy usterka jest natury elektrycznej czy mechanicznej, nawet bez demontażu wtryskiwaczy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!