Nowe wyważarki Hofmann w best products

11 marca 2008, 0:00

Firma Hofmann odświeża gamę dostępnych wyważarek. Modele pozycjonowane cenowo na średnim i niższym poziomie będą teraz posiadały nowy charakterystyczny kształt przypominający literę „Z”. Przy opracowaniu nowej konstrukcji nie bez znaczenia był dalszy rozwój maszyn od strony ergonomicznej. Rozwiązania typowe dla wyważarek tej marki takie jak czytelne wyświetlanie ustawień i wyników czy intuicyjna obsługa zostały uzupełnione o ułatwiony dostęp do zestawu stożków centrujących. Dodatkowo, charakterystyczny wygląd w jednoznaczny sposób pozwala na identyfikację oryginalnej maszyny marki Hofmann.

Zmiany dotyczą następujących modeli wyważarek: geodyna985-2 geodyna4300-2 oraz geodyna4801 zarówno wyposażonych w uchwyt tradycyjny jak i elektromechaniczny. Maszyny z obudowami typu „Z” będą nosiły nowe oznaczenia, odpowiednio geodyna990, geodyna4500 oraz geodyna4900.
Wyżej wymienione modele wyważarek będą dostępne po wyczerpaniu zapasów magazynowych maszyn o poprzednim oznaczeniu. W związku z tym faktem firma best products przygotowała specjalną ofertę cenową na modele wyważarek w obudowach poprzedniego typu. Oferta promocyjna na modele geodyna985-2, geodyna4300-2 oraz geodyna4801 trwa do wyczerpania zapasów magazynowych.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!