7. Targi w Inter Cars

20 czerwca 2007, 0:00

Inter Cars S.A. przygotowuje się do kolejnej – 7 edycji targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.

W tym roku na odwiedzających targi czeka nie lada gratka. Organizator kładzie duży nacisk na rozbudowaną ekspozycję narzędzi i wyposażenia warsztatów. W ofercie znajdą się testery diagnostyczne, narzędzia ręczne i specjalistyczne przeznaczone dla warsztatów samochodowych. Podczas targów będzie można zapoznać się z nowoczesnym oprogramowaniem, jak również porozmawiać o korzystnych programach wsparcia, m.in. o leasingu uproszczonym przy zakupie drogich urządzeń. Dla wszystkich klientów, którzy podczas targów zdecydują się na zakup urządzeń i złożą zamówienia, będą przygotowane atrakcyjne promocje. Nowością będzie pojawienie się dostawców z urządzeniami, których do tej pory nie było w ofercie Inter Cars S.A.

Oczywiście oprócz oferty części zamiennych, którą zaprezentują producenci i dostawcy z całej Europy, w ekspozycji znajdą się motocykle, akcesoria, opony oraz wywrotki i naczepy produkowane przez firmę Feber. Fani tuningu będą mogli ekscytować się w specjalnie przygotowanej hali wystawienniczej, w której znajdzie się propozycja sieci tuningowej Q-Service MotorSport oraz „rajdowy” park maszyn. W ekspozycji znajdą się m.in. unikalna Corvette Turbo 4×4, pieszczotliwie zwana „białym kotem”, GMC Typhoon, legendarny Chevrolet Camaro z 1968 roku oraz samochody zmodyfikowane: Honda Civic, Mitsubishi Lancer, Subaru Impreza GT i wiele innych „bestii”.

Kolejną niespodzianką przygotowaną dla tegorocznych gości targowych jest zdecydowanie bardziej rozbudowany niż w latach ubiegłych, blok szkoleniowo – informacyjny. Każdy z odwiedzających będzie miał możliwość wyboru szkolenia technicznego lub produktowego prezentowanego przez dostawców Inter Cars S.A. Do tego celu zostaną przeznaczone dodatkowe, klimatyzowane sale konferencyjne, w których specjaliści zaprezentują najnowsze rozwiązania i osiągnięcia technologiczne.

Wszystkim atrakcjom towarzyszyć będzie atmosfera rodzinnego pikniku. W programie artystycznym nie zabraknie tradycyjnego pokazu mody z wieloma niespodziankami, rywalizacji sportowej oraz quizów i niespodzianek.
Tegorocznym hitem będą symultaniczne zawody mechaników, którzy będą mogli spróbować swoich sił w oparciu o wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi i urządzeń warsztatowych. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę, zespoły mechaników zgłoszonych wcześniej przez filie Inter Cars S.A. będą miały za zadanie sprawdzić usterki, zamontować lub zdemontować daną część, oczywiście na czas. Zespół, który najszybciej wykona zadanie otrzyma cenne nagrody.

Wielu warsztatowców czeka też na rozstrzygnięcie konkursu „Nie klucz – montuj produkty oryginalne”. W sobotę 8.09.2007 organizator przewiduje zakończenie wielkiego konkursu „Nie klucz – montuj produkty oryginalne”, w którym do zdobycia jest pula nagród o wartości 1.000.000złotych! W sobotnim finale laureatom zostaną wręczone wartościowe nagrody, a zwycięzcy otrzymają karty płatnicze z ustalonym wkładem pieniężnym.

7.Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów odbędą się w Centrum Logistycznym Inter Cars S.A. w Czosnowie, przy ul. Gdańskiej 15 w dniach 8-9.09.br.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!