Narzędzia do mechaniki samochodowej PROLINE

, 13 kwietnia 2016, 13:55

PROLINE producent narzędzi ręcznych, prezentuje narzędzia mechaniczne dedykowane do prac w warsztatach samochodowych.

1. Zestaw 150 kluczy nasadowych 1/4, 3/8, i 1/2 – 4-32 mm
Zestaw kluczy nasadowych PROLINE pozwala na wykonanie szeregu drobnych i większych prac nie tylko w warsztacie, ale i przydomowym garażu. Wszystkie elementy zestawu wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Stal chromowo-wanadowa gwarantuje długą żywotność kluczy nasadowych. 72 zęby zapewnią wysoką precyzję grzechotki, a zakres ruchu główki wynosi 220 stopni. Zestaw zawiera 150 elementów. Tak szerokie spektrum wyboru ułatwia sprawne wykonywanie najrozmaitszych napraw w warsztacie.


2. Klucz płasko-nasadowy z przegubem
Profesjonalny klucz płasko nasadowy z przegubem jest niezbędnym narzędziem w warsztacie i szeroko pojętym przemyśle. Klucz jest kuty, chromowany i satynowany. Posiada szlifowaną główkę i wszelkie zabezpieczenia przed korozją. Zakres ruchu główki sięga 220 stopni, dzięki czemu narzędzie świetnie sprawdza się przy odkręcaniu trudnodostępnych śrub.


3. Klucz do kół teleskopowy 17/19, 21/23 mm
Klucz teleskopowy wykonany z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Jego teleskopowy profil jest idealny do przykręcania  śrub w kołach samochodowych. Klucz posiada regulowaną długość od 350 do 530 mm. W komplecie znajdują się 2 nasadki o wymiarach 17x19mm oraz 21×23 mm. Główne przeznaczenie klucza to wyposażenie warsztatów lub prywatnych garaży miłośników majsterkowania.


4. Siedzisko warsztatowe z regulacją wysokości
Wygodny taboret warsztatowy PROLINE podnosi komfort pracy w pozycji siedzącej. Posiada tapicerowane siedzisko. Wyposażony jest w cztery w pełni obrotowe kółka, które sprzyjają sprawnemu poruszaniu się i ułatwiają dostęp do wyposażenia warsztatu. Siedzisko ma pneumatyczną regulację wysokości. To co wyróżnia taboret PROLINE, to funkcjonalna szafka na narzędzia, zamontowana tuż nad jego kółkami. Takie rozwiązanie znacznie optymalizuje czas pracy. Dzięki temu podczas napraw w warsztacie nie trzeba już myśleć o tym gdzie odłożyć narzędzia. Taboret waży ok. 5,7 kg i mierzy 380 x 380 x 575 mm.

5. Podnośnik samochodowy niski profil 2T 89-359 mm
Podnośnik hydrauliczny o niskim profilu przeznaczony jest do użytkowania w warsztatach i serwisach. Idealnie sprawdza się także w dłoniach kierowców lubiących majsterkowanie. Podnośnik jest stabilny. Posiada także szeroko osadzone kółka – tylne obrotowe ułatwiają przemieszczanie w dowolne miejsce. Jego niski profil umożliwia również unoszenie aut o niewysokim zawieszeniu, a nawet podnoszenie samochodów sportowych. Dźwignia pompująca obraca się o 360 stopni, co usprawnia prace z podnośnikiem. Zakres podnoszenia podnośnika przejezdnego wynosi 89-359 mm, a jego wymiary to 556×234 x 153 mm. 

 

Dowiedz się więcej

PROLINE i serwisy BMW zacieśniają współpracę
PROLINE i serwisy BMW zacieśniają współpracę

Proline ma w swojej ofercie ponad 1500 referencji narzędzi, przeznaczonych dla mechaników. W najbliższym czasie firma zamierza znacząco zwiększyć sprzedaż. Pomoże w tym bliższa współpraca z serwisami marki BMW. "Nadchodzący 2016 rok będzie stał pod znakiem narzędzi warsztatowych PROLINE." – deklaracja tej treści, mówiącą o zdecydowanym rozszerzeniu gamy narzędzi i akcesoriów niezbędnych do serwisowania samochodów […]

PROFIX współpracuje z AGH Racing
PROFIX współpracuje z AGH Racing

Firma PROFIX, właściciel marki profesjonalnych narzędzi ręcznych PROLINE, nawiązała współpracę z zespołem AGH Racing. Sprzęt PROLINE wykorzystywać będzie zespół AGH Racing. Ten młody i ambitny team powstał w 2012 roku i zajmuje się projektowaniem i całościową budową bolidów biorących udział w prestiżowych wyścigach Formuły Student. Są to zawody przeznaczone dla wydziałów technicznych uczelni wyższych z całego […]

Środek do czyszczenia przepustnic, zaworów EGR, kolektorów i zaworów dolotowych
Środek do czyszczenia przepustnic, zaworów EGR, kolektorów i zaworów dolotowych

Oczyszczacz przepustnic PRO-LINE to specjalistyczny środek do usuwania nagaru i innych zanieczyszczeń z przepustnicy oraz układów dolotowych silników benzynowych. Preparat umożliwia usuwanie zanieczyszczeń powodujących zacinanie się przepustnicy i mechanizmu zmiany długości kolektora. Pozwala to zlikwidować główne przyczyny falowania obrotów silnika na biegu jałowym oraz chwilowej utraty mocy, odczuwalnej bezpośrednio po zmianie biegu. Ponadto środek usuwa […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!