LE-GUM na Złoty Medal

8 marca 2016, 11:29

Firma LE-GUM, autoryzowany dystrybutor marki M&B Engineering (Correggio, Włochy), informuje, że produkt „Montażownica M&B DIDO 26MV i wyważarka WB 290” otrzymał prestiżową nagrodę MTP w konkursie o „Złoty Medal 2016”.

Sąd konkursowy podzielił argumentację dystrybutora m.in. w zakresie innowacyjności, ekonomiczności, funkcjonalności oraz oszczędności zużycia materiałów i energii. Medal zostanie wręczony w dniu 31.03.2016 r. podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. Na stoisku nr 18 w Hali 7A, poza pełna gamą produktów, dystrybutor zaprezentuje funkcjonalność nagrodzonego zestawu.

Na dodatkowym stoisku zewnętrznym, zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję serwisami mobilnymi. Będą to w pełni wyposażone i gotowe do pracy pojazdy o dmc do 3,5 t. Projekty zabudowy serwisów powstały na bazie dotychczasowych doświadczeń i aktualnych oczekiwań klientów. Dotyczy to zarówno rozmieszczenia urządzeń, aranżacji wnętrza pod kątem przewozu opon/kół, jak i efektywnego wykorzystania ładowności pojazdu. Wyposażenie zawiera m.in. instalację elektryczną i pneumatyczną, także z opcją zasilania zewnętrznego, wykończenie wnętrza z wykorzystaniem estetycznych i ergonomicznych materiałów, dedykowane mocowanie narzędzi, zestaw DIDO 26MV + WB 290, agregat prądotwórczy, kompresor, podnośniki, klucze do kół, oświetlenie i wyposażenie w zakresie bezpieczeństwa na drodze.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż opisany zestaw w standardzie pozwala na wyważanie kół osobowych, dostawczych i ciężarowych, Natomiast poprzez oprzyrządowanie dodatkowe, poza kołami ciężarowymi, umożliwia także de/montaż kół samochodów dostawczych i osobowych. Więcej szczegółów na temat nagrodzonego urządzenia na stronie www.legum.pl i pod numerem telefonu 507 150 940.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Dłuższa gwarancja LE-GUM na włoskie montażownice i wyważarki
Dłuższa gwarancja LE-GUM na włoskie montażownice i wyważarki

LE-GUM ogłasza promocyjne warunki udzielania gwarancji na urządzenia włoskiej marki M&B Engineering (Correggio). Do końca marca 2016 r. ochrona gwarancyjna tych urządzeń będzie trwała trzy lata. Dotychczas, w ramach autoryzowanej dystrybucji, klienci mieli do dyspozycji 2-letni okres ochrony gwarancyjnej. Każdy nowy użytkownik urządzeń M&B Engineering, zyska dzięki dodatkowy komfort pracy. Do 31 marca 2016 r., […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!