Stoły do mycia IBS w Inter Cars

, 29 kwietnia 2015, 12:51

Inter Cars poszerzył asortyment stołów do mycia o profesjonalną gamę produktów firmy IBS SCHERER.

Urządzenia te mają wszystko, co jest potrzebne do czyszczenia części samochodowych. Specjalnie zaprojektowany stół, opatentowana pompa samossąca-IBS, która pompuje także trudne zabrudzenia – opiłki, pędzel do czyszczenia-IBS i płyn czyszczący w beczce-IBS.

Po naciśnieniu przełącznika nożnego zabrudzone części czyszczone są za pomocą pędzli czyszczących. Zabrudzony płyn odcieka z powrotem do beczki. Zabrudzenie oddziela się od płynu czyszczącego i osadza się na dnie beczki, pompa pobiera czysty płyn ze środka beczki. System jest praktyczny, przyjazny dla środowiska i działa przez długi czas.

Płynny środek czyszczący na bazie węglowodorów nadaje się do czyszczenia trudnych zabrudźeń każdego rodzaju. Środek przenika pod zabrudzenie i usuwa także te najtrudniejsze zabrudzenia bez uszkodzenia części.

Systemy IBS spełniają wszystkie wymogi norm i przepisów w Europie.

Dowiedz się więcej

Specjalna oferta na urządzenia i czujniki do obsługi TPMS w Inter Cars
Specjalna oferta na urządzenia i czujniki do obsługi TPMS w Inter Cars

Inter Cars przygotował specjalną wiosenną ofertę na urządzenia i czujniki uniwersalne CUB do obsługi systemów TPMS. Z myślą o warsztatach wulkanizacyjnych, chcących przygotować się do obsługi aut z systemem TPMS, dział Wyposażenia Warsztatów Inter Cars przygotował ofertę specjalną zakupu urządzeń do diagnostyki i programowania czujników uniwersalnych CUB Uni-Sensor. W ofercie m.in. nowość –  zestaw: programator […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!