Bieg po wiedzę na 14. Targach Inter Cars

10 września 2014, 8:57

Uczestnicy 14. Targów Inter Cars licznie wzięli udział w kolejnej edycji, przygotowywanego przez nasze portale konkursu – Bieg po Wiedzę. Tym razem, by zwiększyć poziom trudności zabawy, przygotowaliśmy aż sześć różnych zestawów pytań. Podpowiedzi można było szukać na stoiskach wystawców.

Goście targów, którzy zdecydowali się wziąć udział w Biegu po wiedzę musieli odpowiedzieć na pytania przygotowane przez producentów części motoryzacyjnych. Podpowiedzi mogli szukać na stoiskach wystawców. Spośród prawie tysiąca poprawnie wypełnionych kart konkursowych, wylosowaliśmy te, które zostały nagrodzone upominkami od sponsorów. Oprócz setek gadżetów, na liście nagród znalazły się także większe pakiety upominków, zawierające m.in. lampy warsztatowe, torby podróżne czy kombinezony.

Podczas imprezy nasze hostessy rozdawały także koszulki z logotypami portali i for z Grupy MotoFocus. W tym roku ich głównym motywem była graficzna wariacja, złożona z słów zaczerpniętych z "warsztatowego slangu", czyli potocznych nazw narzędzi oraz części. Koszulki przypadły do gustu zwiedzającym, co widać na załączonych zdjęciach.

Sponsorami konkursu Bieg po Wiedzę na targach Inter Cars 2014 byli:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!