SUN PDL 4000 – nowy tester diagnostyczny w ofercie Inter Cars

, 17 lipca 2014, 9:32

Firma Snap-on Diagnostics wprowadziła na polski rynek pod marką SUN nowy tester diagnostyczny SUN PDL 4000. Jest on dostępny w ofercie sieci Inter Cars SA.

Tester SUN PDL 4000

Nowy PDL 4000 jest testerem samodzielnym, z wbudowanym kolorowym ekranem dotykowym oraz własnym zasilaniem z baterii litowo-jonowej. Urządzenie jest zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w ciężkich warunkach warsztatowych, jest odporne na wstrząsy i zabrudzenia. Zainstalowane oprogramowanie pozwala na obsługę 31 marek pojazdów europejskich i azjatyckich oraz 23 marek z rynku amerykańskiego (USA). Obsługa testera jest prosta i czytelna, wszystkie funkcje i procedury są dokładnie opisane krok po kroku.

PDL 4000 posiada pełną funkcjonalność diagnostyczną i serwisową: odczyt i kasowanie błędów, odczyt parametrów bieżących w postaci liczbowej i graficznej, funkcje serwisowe, programowania, adaptacje, kalibracje oraz konfiguracje systemów sterowania.

W urządzeniu została również wbudowana funkcja zaawansowanej analizy parametrów bieżących W urządzeniu została również wbudowana funkcja zaawansowanej analizy parametrów bieżących, która umożliwia diagnoście zdefiniowania swoich własnych kryteriów wystąpienia usterki, automatyczne nagrywanie wszystkich parametrów bieżących w trybie wykresów i ich odtworzenie i analizę bezpośrednio na testerze lub za pomocą oprogramowania Shop Stream Connect, które jest dołączone do testera. Funkcja zaawansowanej analizy danych bieżących pozwala na diagnostykę usterek chwilowych, czyli takich, które nie występują ciągle i pojawiają się od czasu do czasu, oraz usterek, które nie powodują zapisania kodu błędu. Tego rodzaju usterki są najtrudniejszymi do zdiagnozowania.

Tester posiada szybki mikroprocesor, jest gotowy do pracy w maksymalnie w 10 s. Jest to bardzo ważna zaleta, gdyż mechanicy, którzy mają doświadczenie w pracy z innymi testerami dokładnie wiedzą, jak długo muszą czekać na uruchomienie i załadowanie programu diagnostycznego, co prowadzi do straty czasu i może wywoływać irytację operatora.

Tester PDL 4000 jest dostępny w ofercie promocyjnej wraz z rocznym pakietem aktualizacji oprogramowania gratis. Należy zaznaczyć, że niewymagane jest wykupywanie i ciągłość aktualizacji, tester nie wyłącza się i nie blokuje, aktualizacji testera można dokonać w dowolnym czasie bez dodatkowych kar czy opłat naliczanych za pominięte aktualizacje. Nabywcy testerów mogą również skorzystać z oferty specjalnej zakupu systemu Autodata na preferencyjnych warunkach.

Indeks prodcuktu w Inter Cars to: PDL4000

Dowiedz się więcej

Myjnia szansą na dodatkowe zyski
Myjnia szansą na dodatkowe zyski

Myjnia samochodowa to szansa na przyciągnięcie nowych klientów do warsztatu i zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wystarczy wygospodarować kawałek wolnej przestrzeni przy warsztacie. Inwestycja, którą proponuje Inter Cars, daje możliwość wprowadzenia programów bonusowych oraz lojalnościowych dla klientów. To także minimum formalności oraz brak wymaganego pozwolenia na budowę. Samoobsługowe myjnie samochodowe typu AUTO BOOSTER pozwolą na kompleksowe zaspokojenie […]

Sukces mechanika z warsztatu Q-Service w ogólnopolskich mistrzostwach
Sukces mechanika z warsztatu Q-Service w ogólnopolskich mistrzostwach

Maciej Kubisiak z Pleszewa zajął pierwsze miejsce w III Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Zwycięzca pracuje w warsztacie, zrzeszonym w sieci Q-Service. Maciej Kubisiak prowadzi warsztat w gminie Czermin, koło wielkopolskiego Pleszewa. Od dziecka chciał zostać mechanikiem samochodowym i prowadzić własną działalność. Po ukończeniu szkoły zawodowej przez 7 lat pracował  jako mechanik-blacharz, a następnie w fabryce Volkswagena […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 4 lipca 2020, 20:58 1 0

Porażka

Odpowiedz