Torba na narzędzia i walizka wodoodporna Knipex

, 21 maja 2014, 14:18

Utrzymanie narzędzi w porządku ułatwia pracę i przyspiesza każde działanie. Walizki i skrzynie na narzędzia, są nieodłącznym elementem dla każdego profesjonalisty. Standardowe, wykonane z plastiku są nieporęczne , narażone na obicia i wyłamania elementów. Metalowe, bardziej odporne, są ciężkie i zajmują dużo miejsca.

ProfiTechnik.pl, wraz z firmą Knipex, proponuje nową torbę na narzędzia 00 21 11 LE oraz walizkę wodoodporną 00 21 35 LE. Oba produkty są objęte 5-letnią gwarancją.

Torba na narzędzia i akcesoria Knipex 00 21 11 LE w formie teczki, jest wygodna i lekka. Jej jedna komora zamykana jest na zamek błyskawiczny. Wewnątrz znajduje się 8 kieszeni oraz 7 uchwytów na różnego rodzaju sprzęty i narzędzia ręczne. Oprócz dwóch uchwytów do przenoszenia, posiada także regulowany, długi pasek na ramę.

Walizka wodoodporna z wkładkami do narzędzi Knipex "Robust" 00 21 35 LE jest znacznie większa i bardziej pojemna. Posiada 35 kieszonek na narzędzia, rozmieszczonych na wewnętrznych ściankach, a także specjalną przegrodę na dokumenty. Ponadto dwie aluminiowe przegrody pozwalają elastycznie konfigurować wnętrze pojemnika znajdującego się na dnie. Walizka nadaje się nie tylko do przewożenia narzędzi, ale również akcesoriów elektronicznych czy też sprzętu pomiarowego. Stuprocentowa wodo- i pyłoszczelność oraz wykonanie z bardzo mocnego tworzywa zapewnia ochronę transportowanych przedmiotów nawet w najtrudniejszych warunkach, w zakresie temperatur od -40°C do + 80°C.

Więcej informacji na stronie www.profitechnik.pl

Dowiedz się więcej

Nowy zestaw Knipex dla elektryków samochodowych
Nowy zestaw Knipex dla elektryków samochodowych

Na rynku narzędzi ręcznych pojawił się nowy zestaw tulejek kablowych izolowanych ze szczypcami Knipex w komplecie z „inteligentną” skrzynką. Szczypce niemieckiego producenta należą do grupy narzędzi najchętniej wybieranych przez fachowców i majsterkowiczów-pasjonatów. Ekipa zaangażowana w projektowanie nowych narzędzi obserwuje rutynowe czynności w pracy elektryków i wyciąga wnioski. Dla chcących spróbować czegoś nowego powstał zestaw tulejek […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!