Pilnik elektryczny Graphite

5 lutego 2014, 15:28

Nowy pilnik elektryczny Graphite 59G770 to ergonomiczne urządzenie, współpracujące z pasami ściernymi o szerokości 9 i 13 mm.

Pilnik jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 400W. Płynna regulacja przesuwu taśmy ściernej pozwala na dostosowanie prędkości w zakresie 300-1700 m/min, co gwarantuje efektywne szlifowanie tworzyw sztucznych oraz metali. Elektronarzędzie współpracuje z pasami ściernymi o szerokości 9 i 13 mm przy standardowej długości 457 mm.

Mała szerokość pasów oraz wydajny napęd umożliwiają szybkie i dokładne szlifowanie elementów nawet w trudno dostępnych miejscach. Konstrukcja jednego z ramion pozwala na obróbkę obłych powierzchni. W przypadku intensywniejszych prac z pomocą przyjdzie blokada włącznika pracy ciągłej.

Atutem nowego pilnika Graphite jest wzorowa funkcjonalność. Ergonomiczna, wyposażona w antypoślizgową nakładkę rękojeść główna ułatwia operowanie elektronarzędziem i gwarantuje pełną kontrolę. Urządzenie umożliwia swobodną regulację kąta nachylenia prowadnicy, a także szybką wymianę taśmy ściernej. Możliwa jest samodzielna wymiana szczotek węglowych. Całość dostarczana jest w walizce z 2 prowadnicami taśmy szlifującej, workiem na pył, pasem bezkońcowym, pokrętłem regulacji napięcia taśmy. Pilnik posiada 2-letnią, pełną gwarancję producenta.

Więcej informacji na www.graphite.pl
 

Dowiedz się więcej

Facom zmniejsza hałas
Facom zmniejsza hałas

Surowe przepisy dotyczące hałasu w miejscu pracy oznaczają, że firmy muszą stosować określone procedury BHP, jak stosowanie nauszników przeciwhałasowych przy wykonywaniu niektórych czynności. W czasie spuszczania powietrza z opon hałas może osiągnąć bardzo wysoki poziom. Aby rozwiązać ten problem, Facom wprowadza tłumik do spuszczania powietrza z opon. Zaprojektowany we współpracy z Francuskim Państwowym Instytutem Badań […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!