Nowości, które poprawią widoczność i ułatwią pracę w warsztacie

31 maja 2023, 9:29

Philips rozbudowuje swoją gamę produktów z serii Xperion. Nowe bezprzewodowe lampy warsztatowe, to nie tylko klasyczne urządzenia do trzymania w ręce. Producent postawił również na bardziej niekonwencjonalne rozwiązania, które pozwalają oświetlić całe stanowisko pracy, lub jakiś jego fragment. Nowe lampy Xperion Philips mają również kilka dodatkowych funkcji, które mogą być użyteczne podczas pracy.

Cechy lamp Xperion Philips

Lampy z rodziny Xperion oferują możliwość ustawienia parametrów pracy, obejmujących nie tylko jasność. Można również wyregulować poziom skupienia wiązki światła. Dostępna jest również opcja „auto”, która uruchamia światło czujnikiem ruchu. Ponadto niektóre modele wyposażono w lokalizator ułatwiający ich odnalezienie, a także w funkcję powerbanku. Model Flood Audio dysponuje nawet wbudowanym głośnikiem bluetooth.

Akumulatory, w zależności od modelu i wybranych parametrów pracy, wystarczają na około 4,5-12 godzin świecenia. Produkty Philips Xperion wyposażono też w uchwyty oraz magnesy umożliwiające ich montaż przy stanowisku pracy.

Nowe modele linii Philips Xperion

Marka Philips dołączyła do linii Xperion trzy nowe modele:

  • „długopisową” lampkę inspekcyjną – Xperion 6000 Penlight
  • lampę czołową – Xperion 6000 Headlight
  • teleskopową lampę pod maskę – Xperion 6000 Under-Bonnet

Philips Xperion 6000 Penlight to mała lampka o trzech trybach pracy – 200 lumenów, 120 lumenów oraz 100 lumenów. Czołowa lampa Xperion 6000 Headlight może wygenerować wiązkę światła o mocy 300 lumenów. Urządzenie dysponuje trybem panoramicznym, w którym wypuszcza wiązkę światła o kącie 220°. Lampa teleskopowa pod maskę Xperion 6000 Under-Bonnet służy natomiast do oświetlania komory silnika. Teleskopowy uchwyt rozsuwa się do długości 2,08 metra, pozwalając dopasować go do umieszczenia na masce różnych modeli aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Ta lampa może emitować światło o mocy od 120 do 1200 lumenów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!