Lampy warsztatowe K2 – do pracy w trudno dostępnych miejscach

, 22 listopada 2013, 14:16

Marka K2 opracowała dwie nowe lampy warsztatowe służące do oświetlenia stanowiska pracy, zaprojektowane do działania w miejscach o ograniczonej widoczności.

Lampy warsztatowe od K2

W przypadku pierwszego z oferowanych przez K2 produktów, do stworzenia źródła światła wykorzystano 60 diod LED ułożonych bocznie oraz 17 kolejnych, umiejscowionych czołowo. Takie połączenie zapewnia bardzo silny strumień świetlny. Emitowane dzięki urządzeniu białe światło daje kontrastowe oświetlenie. Gwarantuje tym samym dobrą widoczność w trudno dostępnych miejscach.

Szczelna i trwała obudowa lampy chroni przed zabrudzeniami, takimi jak smary czy oleje. Zapewnia również odporność na wstrząsy. Urządzenie posiada także obrotowy haczyk i uchwyt magnetyczny, co pozwala na wygodne zamocowanie lampy w dowolnym punkcie, pozbawionym dostępu do sieci zasilającej. Brak kabla ułatwia tym samym dotarcie do niewygodnych miejsc. Lampę w wersji bezprzewodowej można ładować dzięki dołączonej do zestawu ładowarce lub przy pomocy gniazda zapalniczki samochodowej 12V.

Drugą z propozycji K2 jest przewodowa lampa warsztatowa przeznaczona do pracy w miejscach z łatwym dostępem do sieci zasilającej. Zastosowano w niej 60 wysokowydajnych diod LED zapewniających białe, kontrastowe światło, zasilanych prądem o napięciu 230 V. Urządzenie zostało wyposażone w przewód o długości 5 m., obrotowy haczyk do podwieszania oraz magnetyczny uchwyt pozwalający na przymocowanie go do metalowych części pojazdu. Ergonomiczna budowa lampy zapewnia komfortowe użytkowanie.

Lampy warsztatowe K2 zostały zaprojektowane głównie z myślą o ich wykorzystaniu w warsztatach samochodowych. Urządzenia doskonale sprawdzają się także przy pracach domowych wymagających odpowiedniego doświetlenia.

Lampa warsztatowa 60+17 LED – orientacyjna cena: 86 PLN
Lampa warsztatowa  60 LED – orientacyjna cena: 65 PLN

Dowiedz się więcej

K2 wprowadza zlewarko-odsysarkę do oleju
K2 wprowadza zlewarko-odsysarkę do oleju

W warsztatach i stacjach obsługi pojazdów stosuje się dwie metody wymiany oleju silnikowego. Wysysanie płynu z miski olejowej za pomocą specjalnej odsysarki oraz tradycyjne zlanie płynu po odkręceniu korka spustowego. K2 łączy obie metody w jednym urządzeniu – zlewarko-odsysarce. Gwarantuje ona szybkie i czyste zlanie oleju z silników, skrzyń biegów i dyferencjałów. Warsztatowa zlewarko-odsysarka K2 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 listopada 2013, 21:31 0 0

Philips a nie tam jakieś chińskie g.

Odpowiedz

Anonim, 24 listopada 2013, 12:52 0 0

Marka K2 zaprojektowała????
Raczej kupiła w Chinach !!!

Odpowiedz

Anonim, 28 listopada 2013, 9:19 0 0

Chińczyk aż śmierdzi. K2 by się wstydziło bo ma przecież w swojej ofercie też wcale niczego sobie produkty. A to się nadaje do ..., a nie profesjonalnego warsztatu.

Odpowiedz

Anonim, 2 grudnia 2013, 9:00 0 0

w biedronce kupiłem identyczną jakieś pół roku temu

Odpowiedz