Przetestuj urządzenie do geometrii 3D przed zakupem

5 sierpnia 2013, 15:36

Firma Best Products umożliwia bezpłatne testy urządzenia do pomiaru geometrii kół i osi pojazdów w ramach akcji „Wypróbuj zanim kupisz”. Każdy zainteresowany zakupem urządzenia Ecoliner 3D będzie mógł zapoznać się z jego możliwościami.

Urządzenie Ecoliner 3D powstało w wyniku kilkuletniej pracy międzynarodowego zespołu rozwojowego pod kierownictwem Best Products. Technologia trójwymiarowego obrazowania i system 4 kamer wysokiej jakości umożliwia szybki i precyzyjny pomiar wszystkich parametrów geometrii kół oraz osi samochodów osobowych i dostawczych. Cztery pasywne tarcze montowane na kołach nie wymagają okresowej kalibracji a nie zawierając żadnej elektroniki są niezwykle odporne na przypadkowe uszkodzenia podczas normalnej eksploatacji.

Dla wygody klientów nie zostały wyznaczone żadne konkretne daty testów. Termin testów można umówić e-mailem: markiewicz@bestprod.com lub telefonicznie, tel. 603 931 251. Więcej informacji na www.best-prod.com.

 

Dowiedz się więcej

Szybka geometria od Best Products
Szybka geometria od Best Products

Best Products wprowadził do oferty urządzenie do geometrii ECOLINER 500 3D, w którym pomiar realizowany jest w systemie trójwymiarowego modelowania parametrów osi i kół pojazdu, czyli tzw. technologii 3D. Najszybszy system pomiarowy na rynku Zalety urządzenia: Innowacyjna technologia 3D bazująca na obrazie z 4 kamer wysokiej rozdzielczości Prawdziwe 3D – brak konieczności perfekcyjnego poziomowania stanowiska […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!