NEO rozwija ofertę odzieży i akcesoriów BHP

, 24 lipca 2013, 14:26

Marka NEO poszerzyła ofertę BHP o nową linię odzieży ochronnej. W nowej ofercie znalazły się między innymi spodnie robocze 6 w 1, ogrodniczki, kurtki, t-shirty, bezrękawnik, kombinezon oraz takie akcesoria, jak zatyczki do uszu czy nakolanniki.

Produkty łączą funkcjonalne rozwiązania i wysokiej jakości materiały. O ich trwałości może świadczyć znak jakości Quality Approval. Symbol jest świadectwem kontroli jakości, jaką przechodzą wszystkie produkty marki NEO.

Funkcjonalność nowych ubrań roboczych NEO pokazują takie rozwiązania, jak np. Smartphone Pocket (kieszonka przystosowana do przechowywania smartfonów), odpinane nogawki, szelki i rękawy czy zaczepy na narzędzia. Producent zadbał także o design, stosując przemyślaną kolorystykę, sprawiającą, że zabrudzenia są mniej widoczne.

Producent proponuje zarówno odzież lekką i oddychającą, na okres letni, jak i ubrania zapewniające ochronę termiczną podczas pracy w warunkach zimowych.

Więcej informacji można znaleźć na neo-tools.com.
 

Dowiedz się więcej

Oferta Profix powiększona o nowe rękawice Lahti Pro
Oferta Profix powiększona o nowe rękawice Lahti Pro

Polska Hurtownia Narzędzi Profix wprowadziła nowy model rękawic warsztatowo-budowlanych Lahti Pro o symbolu LPRP1109. Rękawie te spełniają wymogi II kategorii środków ochronny indywidualnej. Rękawice Lahti Pro Spełniane wymogi oznaczają, że rękawice zostały przetestowane i zatwierdzone przez jednostkę notyfikowaną. Oznaczono je odpowiednimi piktogramami informującym o ich funkcjach ochronnych przed zagrożeniami mechanicznymi zgodnie z wymaganiami normy EN […]

Wygodniejsze klucze płasko-oczkowe NEO
Wygodniejsze klucze płasko-oczkowe NEO

Marka NEO rozszerzyła ofertę swoich produktów o klucze płasko-oczkowe skręcone o 90 stopni. Takie rozwiązanie przekłada się na dużą ergonomię ich użytkowania. Klucz, przylega do dłoni większą powierzchnią i nie męczy jej. Klucze dostępne są w 12 najpopularniejszych rozmiarach – 8, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 22, 24, 27, 30, 32 mm. Każdy z […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!